Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

ПОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ ДО 10 РОКІВ ВАШОГО LEXUS

БЕЗТУРБОТНІСТЬ.
ПРИВІЛЕГІЯ ВІД LEXUS

10 РОКІВ БЕЗ ТУРБОТ ПРО ВАШ LEXUS!

Ми прагнемо, щоб володіння LEXUS було безтурботним та дарувало вам лише приємні емоції.

Саме тому ми подбали, щоб кожен власник офіційного LEXUS в Україні мав можливість подовжувати гарантійні зобов’язання на основні вузли та агрегати його авто на час до наступного регламентного ТО. І так до 10 років чи 160 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

КОЛИ ПОЧИНАЄ ДІЯТИ

Програма подовженої гарантії LEXUS починає діяти, коли стандартна гарантія на 2 роки або 85 тис. км завершилася

ЯК РОЗПОЧАТИ

Просто зверніться до офіційного дилера Лексус Київ Захід для проходження чергового регламентного ТО, що автоматично подовжить гарантію на ваш автомобіль

НА ЯКИХ УМОВАХ

При регулярному проходженні планових ТО подовжена гарантія може діяти до 10 років чи 160 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше)

ЩО ПІСЛЯ ПРОДАЖУ

Подовжена гарантія від LEXUS закріплюється за конкретним авто та переходить до його наступного власника після продажу

ДЛЯ КОЖНОГО ОФІЦІЙНОГО LEXUS
  • Подовжена гарантія працює для кожного офіційного LEXUS віком до 10 років та 160 тис. км пробігу.
  • Навіть якщо ви не відвідували офіційний сервіс декілька років, просто пройдіть технічне обслуговування у Лексус Київ Захід, щоб активувати подовжену гарантію.
СКОРИСТАЙТЕСЯ ПЕРЕВАГАМИ

Кваліфіковане технічне обсулуговування допоможе вашому LEXUS залишатися у відмінному технічному стані рік за роком. Це гарантуватиме ще більшу впевненість та безпеку за кермом. А також сприятиме збереженню високої залишкової вартості вашого автомобіля без додаткових витрат.

Детальніше ознайомитись з умовами програми "Подовжена гарантія від LEXUS" можна у Лексус Київ Захід.

* – Мається на увазі програма «Подовжена гарантія від LEXUS», якою передбачено можливість продовження або відновлення гарантійних зобов’язань на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови проходження регламентного ТО з використанням оригінальних запасних частин та витратних матеріалів в офіційних дилерських центрах LEXUS в Україні.