Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

Для корпоративних клієнтів

ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Екологічно безпечний, економічно ефективний, інноваційний автомобіль класу люкс. Службовий автомобіль, такий же високопродуктивний, як Ваш бізнес, що є найбільш розумною альтернативою дизельним автомобілям.

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З СЕРІЄЮ ГІБРИДІВ

Витончені, компактні та динамічні седани або надзвичайні позашляховики – у нас найбільший асортимент гібридних автомобілів, ніж у будь-якого іншого виробника авто підвищеної комфортності.

При цьому вони завжди готові до використання.

Нижче Ви можете знайти гібридний автомобіль Lexus, що відповідає Вашому стилю.
ПОСТІЙНА ГОТОВНІСТЬ ДО ФІНАНСОВОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Інноваційна технологія гібридного автомобіля Lexus і перевірена ефективність використання пального сприяють мінімізації роботи та економії фінансів.

Гібридний автомобіль Lexus нічим не відрізняється від автомобілів, які працюють на одному виді пального, крім того, що він надає додаткові переваги. Ви можете розраховувати на виняткову надійність Lexus без додаткових витрат на обслуговування і діагностику гібридної системи автомобіля, оскільки вони є частиною сервісних послуг.

Гібридний автомобіль забезпечує не лише ефективність використання пального, він також може позитивно вплинути на підсумкові показники Вашого бізнесу. Протягом трьох років застосування гібридного автомобіля він може забезпечити економію коштів компанії на податки та заощадити персональні кошти й витратні матеріали.

Перехід на гібридний автомобіль Lexus може стати для Вашої компанії чудовою інвестицією.

ПОСТІЙНА ГОТОВНІСТЬ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ

Отримайте вишуканий засіб пересування. Наше подвійне джерело потужності забезпечить оперативну і надійну потужність на дорозі та більш плавне переміщення на великі відстані.

Наш ефективний спосіб використання пального, що застосовується у всій серії гібридних автомобілів Lexus, дозволяє досягти зниженого рівня шуму в салоні, комфортного для відпочинку та концентрації – усе це відповідає суворим стандартам техніки майстрів Такумі.

Таким чином, забезпечивши собі найкращі умови для міркувань під час руху автомобіля, Ви прибудете на важливу зустріч сповнений новими силами та з готовністю до будь-яких викликів.

Модель автомобіля
Контактна інформація