Програма лояльності

Керуй майбутнім

З радістю повідомляємо Вам про перехід на нову бонусну Програму Лояльності «ВІДІ АвтоСіті». Отримайте Вашу нову Бонусну картку вже зараз!

Як працює програма лояльності
ПРАВИЛА НАРАХУВАННЯ БАЛІВ
Момент нарахування балів Бали за лояльність
Сервісне обслуговування негарантійних автомобілів (у т.ч. за встановлення додаткового обладнання та аксесуарів) 10 балів за кожні сплачені 100 грн + «спеціальні» бонуси
Сервісне обслуговування гарантійних автомобілів (у т.ч. за встановлення додаткового обладнання та аксесуарів під час купівлі автомобіля) 5 балів за кожні сплачені 100 грн
Для клієнтів центру з продажу автомобілів «ВІДІ Автомаркет»
Передача автомобіля за програмою trade-in 400 балів
Придбання автомобіля з можливістю використання бонусів для наступного обслуговування автомобіля та придбання запасних частин 250 балів
Для клієнтів, які вперше укладають договір страхування КАСКО у СК «ВІДІ-Страхування»
Придбання КАСКО для брендів Jaguar, Land Rover, Lexus, Infiniti, Acura, Volvo, Tesla 500 балів
Придбання КАСКО для інших брендів ВІДІ АвтоСіті 500 балів

Обов`язкові правила користування карткою:

  • щоразу під час звернення до дилерського центру «ВІДІ АвтоСіті» пред’являйте свою бонусну картку для отримання привілеїв учасника бонусної Програми Лояльності;
  • з метою оформлення та безкоштовного отримання бонусної банківської картки звертайтесь лише до відділень АТ «Ощадбанк», розташованих на території автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті»; • у разі втрати картки зверніться за телефоном гарячої лінії «ВІДІ АвтоСіті» 0 800 500 770 для блокування бонусного рахунку «ВІДІ АвтоСіті» та розпочинання процесу повторного випуску бонусної картки Програми Лояльності «ВІДІ АвтоСіті».
Приєднатись
Залишилися питання по програмі лояльності?
Напишіть нам: sales@kyiv-west.lexus.ua

Сфера дії картки учасника попередньої програми лояльності (дисконтною) була обмежена автомобільними городками «Віді АвтоСіті». Нова ж бонусная карта програми лояльності діє не лише в ділерських центрах «Віді АвтоСіті», але також в інших компаніях і торгівельних мережах. Бонусная програма лояльності "Віді АвтоСіті" дає Вам можливість отримати переваги участі в інших програмах лояльності наших партнерів. У відмінності від попередньої (дисконтною) програми лояльності "Віді АвтоСіті", бонусная програма лояльності дає не знижку від 3%, а надає Вам можливість нагромаджувати бали за оплату товарів/послуг підприємств, що входять в склад автомобільний городків "Віді АвтоСіті", для здійснення подальшого обміну балів на послуги/товари ділерських центрів автомобільних городків "Віді АвтоСіті". Тобто бонусная програма лояльності «Віді АвтоСіті» дозволяє Вам «інвестувати» в майбутню (наприклад, коштовнішу для Вас) покупку.

Під час першого візиту на сервіс ДЦ або у разі придбання ЗЧ після запуску БПЛ Вам будуть надані спеціальні умови переходу на БПЛ: у Вас збережеться знижка за Вашою дисконтною карткою, яка буде надана Вам разово, а також за цей візит буде зараховано 100 балів на Ваш бонусний рахунок. Подальша дія умов дисконтної програми лояльності припиняється після набуття чинності умов нової програми лояльності (бонусної). Знижки за Вашою дисконтною карткою далі не можуть бути надані, а карта учасника дисконтної програми лояльності підлягає заміні на нову бонусну картку.

Для отримання нової карти програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» Вам необхідно звернутися в будь-який дилерський центр одного з автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті». Для оформлення бонусної картки програми лояльності, яка є одночасно банківською картою, необхідно надати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код *.

Карта учасника бонусної програми лояльності (банківська карта) виготовляється банком-партнером "ВІДІ АвтоСіті" і може бути видана Вам тільки на території автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті».

* - документи надаються співробітникам банку, що оформляють документи для отримання банківської карти.

Так. Небанківську карту учасника БПЛ «ВІДІ АвтоСіті» можна отримати одразу в ДЦ автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті». Процес виготовлення бонусної банківської карти триває близько 14 днів. Документи для її оформлення можна подати в банк відразу. Про надходження виготовленої картки у відділення банку Вам буде повідомлено співробітниками дилерських центрів автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті».

На виданій Вам анкеті зберігаються дані, які допоможуть Вам зареєструватися в «Особистому кабінеті» бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» (логін і пароль). Увага! Збережіть анкету до моменту реєстрації в «Особистому кабінеті».

Отримуючи банківську карту учасника бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті», Ви одночасно стаєте учасником мінімум чотирьох програм лояльності:

1) бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті», яка дає можливість накопичувати бали і витрачати їх на сервісне обслуговування, а також купувати запасні частини і аксесуари в дилерських центрах «ВІДІ АвтоСіті»;

2) бонусної програми MasterCard Rewards платіжної системи MasterCard, яка дозволяє накопичувати бали за оплату товарів і послуг в будь-якій торговельній точці або мережі інтернет для подальшого обміну балів на товари з бонусного каталогу MasterCard Rewards;

3) програми «Безцінні привілеї» для преміальних карт MasterCard, що дозволяє клієнтам отримати знижку в мережі партнерів MasterCard, а саме: в ресторанах, бутиках, клубах тощо.

4) програми лояльності "Прайд" мережі автозаправних комплексів WOG, яка дає власнику карти ексклюзивну знижку від роздрібної вартості 1 л. пального на АЗС WOG.Небанківська бонусна картка «ВІДІ АвтоСіті» не дає можливості участі в бонусній програмі MasterCard Rewards.Також Ви як власник бонусної картки "ВІДІ АвтоСіті" маєте можливість отримувати спеціальні умови обслуговування, знижки, додаткові привілеї від партнерів бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті».

Так. Щоб максимально використовувати всі переваги, карту учасника бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» необхідно активувати в "Особистому кабінеті" програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» my-vidi.com, в програмі MasterCard Rewards www.loyaltygateway.com/rewards/phoenix/oschadnybankpremium і програмі " Прайд "від компанії WOG wog.ua/ru/registration для отримання можливості використання карти, накопичення та обміну балів.

Нарахування балів на Вашу бонусну карту здійснюється за:

1) придбання запасних частин і / або аксесуарів у роздріб;

2) оплату послуг сервісу (в тому числі і за придбання запасних частин / аксесуарів, використовуваних під час сервісного обслуговування);

3) купівлю страхових продуктів (укладення договору КАСКО);

4) придбання автомобілів з пробігом;

5) передавання автомобіля за програмою trade-in;

6) інші активності та користування Вами акційними пропозиціями, якщо це визначено умовами акцій дилерських центрів.

Накопичені бали бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» Ви можете витратити на оплату сервісних послуг, запасних частин та аксесуарів у дилерських центрах автомобільних містечок «ВІДІ АвтоСіті».

Накопичені бали за бонусною програмою MasterCard Rewards Ви можете обміняти на товари, представлені на сайті цієї програми, у тому числі на сертифікати «ВІДІ АвтоСіті», які дають можливість отримати в дилерських центрах «ВІДІ АвтоСіті» товари / послуги на суму, визначену номіналом сертифіката.

За умовами бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» накопичені бали знімаються з Вашого бонусного рахунку в розмірі до 50% від суми рахунку до оплати в розрахунку:

Нарахований 1 бал = 1 грн для оплатилерських центрах «ВІДІ АвтоСіті» товари / послуги на суму, визначену номіналом сертифіката.

Свій баланс балів Ви можете перевірити в "Особистому кабінеті" програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті» my-vidi.com після активації бонусної картки.

Також інформація за нарахованими та доступним балам представлена в друкованій формі наряду-замовлення на сервісні послуги або видаткової накладної на ЗЧ, які Ви отримуєте під час оплати отриманих товарів / послуг у дилерських центрах «ВІДІ АвтоСіті».

Ні. Бали, нараховані за умовами бонусної програми лояльності «ВІДІ АвтоСіті», стають доступними для використання через 14 днів після нарахування. Цей період потрібний для запобігання ситуацій і непорозумінь, пов`язаних із використанням балів, нарахованих за купівлю товару, у виняткових випадках його повернення.

Винятком є бали за купівлю КАСКО та використання послуг Центру з продажу автомобілів з пробігом «ВІДІ АвтоМаркет". Вони стають доступними для використання відразу після нарахування.