Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

Як працює гібридна технологія

НЕВИМУШЕНИЙ СТАРТ

Просто вирушайте в дорогу. Гібридна батарея автоматично підзаряжатиметься у процесі руху, щойно виникне потреба. Більше немає необхідності в приєднанні до мережі або всенічної зарядки.

Міський рух – ось де рідна стихія електричного режиму EV

З нульовим рівнем викидів та відсутністю витрат пального на низьких швидкостях*. Разом зі здатністю жваво долати найбільш завантажені перехрестя, гібридний Lexus ідеально пристосований до міського життя.

*У разі потреби додаткового імпульсу потужності на низьких швидкостях бензиновий двигун забезпечує відповідну підтримку.

Енергія пального та електрики

Просто вирушайте в дорогу. Гібридна батарея автоматично підзаряжатиметься в процесі руху, щойно виникне потреба. Більше немає необхідності в під`єднанні до мережі або всенічної зарядки.

*У разі потреби додаткового імпульсу потужності на низьких швидкостях, бензиновий двигун забезпечує відповідну підтримку.

Інтелектуальна система гальмування

Просто вирушайте в дорогу. Гібридна батарея автоматично підзаряжатиметься в процесі руху, щойно виникне потреба. Більше немає необхідності в під`єднанні до мережі або всенічної зарядки.

З нульовим рівнем викидів та відсутністю витрат пального на низьких швидкостях*. Разом із здатністю жваво долати найбільш завантажені перехрестя, гібридний Lexus ідеально пристосований до міського життя.

  • НЕВИМУШЕНИЙ СТАРТ
  • Енергія пального та електрики
  • Інтелектуальна система гальмування
  • Бензиновий двигун
  • Електромотор
  • Гальмівний двигун
  • Гібридна батарея
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З СЕРІЄЮ ГІБРИДІВ

Витончені, компактні та динамічні седани або надзвичайні позашляховики – у нас найбільший асортимент гібридних автомобілів, ніж у будь-якого іншого виробника авто підвищеної комфортності.

При цьому вони завжди готові до використання.

Нижче Ви можете знайти гібридний автомобіль Lexus, що відповідає Вашому стилю.
РОЗУМНІША АЛЬТЕРНАТИВА ДИЗЕЛЬНОМУ ДВИГУНУ Самозарядний гібридний автомобіль Lexus отримує енергію під час руху автошляхами. Більше жодних під'єднань до мережі, жодного дизельного палива, жодних компромісів. Самозарядний гібрид Lexus, незалежно від того чи це компактний хетчбек, кросовер, седан або високопотужне спортивне купе, покликаний задовольняти Ваші потреби та відповідати стилю життя. Спираючись на неперевершений досвід, більше 1,3 мільйона проданих в усьому світі автомобілів – з гібридною установкою. Ми вносимо гібридну розкіш у сьогодення. НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИЙ ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ ПРЕМІУМКЛАСУ У СВІТІ

Наша компанія – новатор у сфері поєднання електродвигунів та двигунів внутрішнього згоряння. Результатом такого симбіозу є гібридна технологія, яку ми застосовуємо з 2004 року. Завдяки використанню інтелектуальних систем, вона здатна забезпечити ефективність і комфортне керування, якого Ви чекаєте від Lexus.

Ми завжди шукаємо нові шляхи для вдосконалення майбутнього. Завдяки нашій любові до інновацій, отримали найбільшу лінійку гібридних автомобілів серед усіх виробників. На сьогодні вже реалізовано понад мільйон гібридних автомобілів Lexus.

Дізнайтеся про переваги гібридних автомобілів Lexus та з’ясуйте, чому багато водіїв уже зробити розумний вибір.

Модель автомобіля
Контактна інформація
БУТИ ВЛАСНИКОМ ГІБРИДНОГО LEXUS
Мій Lexus Гібридний автомобіль не є винятком у використанні відзначеного нагородою сервісу, який так цінують власники Lexus. Ви можете керувати різними опціями за допомогою «Мій Lexus» .
Надійність Наші гібридні системи надійні в тій же мірі, що і традиційні силові системи, а завдяки використанню самозарядної технології Ви ніколи не опинитеся в скрутному становищі через розряджений акумулятор.
Сервісне обслуговування Обслуговування гібридного автомобіля Lexus спрощується завдяки процедурі діагностики гібридної системи (Hybrid Health Check), яка є частиною стандартних сервісних послуг Lexus.
Новітні технології Хоча гібридні автомобілі Lexus й використовують новітні технології, догляд за ними традиційно безклопітний. Немає жодної різниці у вартості й простоті обслуговування гібридних автомобілів.
Гарантія На гібридний акумулятор надається п`ятирічна гарантія, яка продовжується на рік після кожної процедури діагностики гібридної системи.
Фінансова політика Насолоджуйтесь економічними перевагами завдяки гнучким фінансовим опціям, що надаються в мережі офіційних дилерів Lexus.