Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

Автосалон Лексус Київ Захід

Лексус Київ Захід «ВІДІ Еліт»

Авторизований 3-S дилерський центр у складі Міста Автомобілів «ВІДІ АвтоСіті Кільцева», побудований відповідно до стандартів бренду Lexus і надає клієнтам повний комплекс основних і супутніх послуг в одному місці

Переваги
Відповідність стандартам 3S комплексу «Лексус Київ Захід» - єдиний авторизований 3S дилерський центр в Києві та Київському регіоні, що надає весь комплекс послуг в одному місці: продаж автомобілів, запасних частин і аксесуарів, а також повний спектр сервісних послуг.
Тест-драйв на всіх видах дорожнього покриття Тільки у нас Ви зможете протестувати автомобілі Lexus в міських умовах, на трасі, а також в умовах бездоріжжя.
Весь модельний ряд Lexus Офіційне походження кожного автомобіля, трирічна гарантія. Адаптація до сучасного клімату і якості доріг. Технічне і документальний супровід. Підтримка за програмами Lexus Assistance і Лексус Консьєрж.
Преміальне технічне обслуговування вашого Lexus Сервіс «Лексус Київ Захід» надає повний спектр послуг з ремонту і догляду за Вашим автомобілем. Також діють унікальні умови на обслуговування автомобілів, яким більше 3-х років.
Загальна інформація

Лексус Київ Захід «ВІДІ Еліт» - офіційний дилерський 3-S центр в складі Міста Автомобілів «ВІДІ АвтоСіті Кільцева», побудований у відповідності з високими стандартами бренду Lexus, надає клієнтам повний комплекс основних і додаткових послуг в одному місці: продаж нових автомобілів включаючи тест драйв, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), післяпродажне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів, кузовний ремонт. Шоурум Lexus - це втілення новітніх стандартів Lexus Retail Concept, який подарує Вам безмежні можливості. Це світлий і просторий дилерський центр, де розміщені 11 автомобілів і дві зони видачі авто. Один з основних принципів Lexus - «прагнення до досконалості в усьому» - відбито як у виробництві якісного автомобіля, так і в обслуговуванні Клієнтів. Наш сервісний центр наймає тільки висококваліфікованих фахівців, які завжди готові виявити і усунути всі несправності Вашого автомобіля. Поки Ваш Lexus проходить техобслуговування, Ви можете випити чашечку ароматної кави, придбати запчастини та аксесуари Lexus, відвідати Lexus-бутік, скористатися Wi-Fi. Наша мета - надійність, безпеку і довговічність Вашого автомобіля за будь-яких обставин. Варто відзначити, що Лексус Київ Захід «ВІДІ Еліт» є частиною найбільшого першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВІДІ АвтоСіті». На сьогодні «ВІДІ АвтоСіті» - це об`єднання сімнадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі. Лексус Київ Захід «ВІДІ Еліт» - Ваш дилер Lexus в складі «ВІДІ АвтоСіті Кільцева» - чекає на Вас!

Публічна звітність