Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»
USD / UAH = 27.75
Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Lexus LX 570

Лексус LX570 - це позашляховик ультрапреміального сегменту, якому немає рівних на автомобільному ринку. Автомобіль може вмістити до восьми чоловік. Звичайно ж, цей автомобіль – лідер в умовах бездоріжжя. Для багатьох автомобілістів він назавжди закріпив статус автомобіля - мрії. У новій моделі 2017 року оновився повністю дизайн кузова. Решітка радіатора отримала нову форму трапеції, оновилися світлодіодні фари, їх наповнили дуже потужною оптичною силою і обробкою з хрому, змінився вигляд задніх стійок, колеса отримали масивні диски розміром в 21 дюйм, задні двері зробили з двома секціями, і які відкриваються автоматично. Рейлінги зверху на даху стали продуманими, а молдинги на вікнах плюс задні дзеркала поліпшили шумоізоляцію в самому салоні автомобіля навіть при досягненні великій швидкості.

Лексус LX 570 отримав бензиновий двигун 5,7 літри з потужністю в 367 к.с. і 530 н.м. крутного моменту. Його коробка передач має 8 ступенів і може регулюватися пелюстками, які перебувають під кермом. 8 циліндрів позашляховика дозволять розвинути швидкість до 100 км за 7,7 секунди, що для такого масивного автомобіля є прекрасним результатом. Згідно з заявками інженерів Лексус, які розробляли двигун, він буде надійний і довговічний, і зможе подолати будь-які поставлені перед ним завдання.

Це автомобіль з сильним характером для людей, які не шукають компромісів. Звичайно ж салон LX 570 це зразок комфорту і розкоші. Дизайнери попрацювали над удосконаленням внутрішнього оздоблення, додавши нові кольори шкіри в обробці, вставки натурального червоного дерева і високоміцних хромованих деталей. Панель приладів змінилася, весь функціонал знаходиться зручно під рукою водія, сенсорний екран мультимедійної системи збільшився в розмірах, управління яким комфортне і зрозуміле. Залежно від комплектації ви також можете вибрати додаткові опції безпеки, наприклад таку, як програма для уникнення зіткнення і багато інших. Автомобіль оснащений 10 подушками безпеки для кожного з рядів крісел.

Що стосується функціоналу позашляховика і проходження будь-якої складної ділянки дороги, то тут Лексус ще більш удосконалив свою підвіску, зробивши її абсолютно адаптованою. Нововведення запровадили і в існуючі Hill-start Assist Control і Active Height Control.

Цей автомобіль давно завоював авторитет позашляховика елітного рівня і заявлена на нього ціна повністю відповідає технічному змісту кожної його деталі, доведеної до досконалості. Це справжній велетень, але при цьому японські конструктори зробили все, щоб ви відчули максимальну легкість і комфорт в управлінні цим гігантом.