Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»
USD / UAH = 27.75
Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Доступні кольори
Оберить колір авто
Аксесуари
Детальніше про Lexus LC 500

У 2017 році компанія Лексус представила світу нову модель флагманського спорт купе класу «преміум» - Lexus LC 500 і LC500h, показавши в двох моделях результат довгої і плідної роботи інженерів і дизайнерів, які постаралися на славу, створивши автомобіль найвищого рівня. Дво-дверне купе отримало новий дизайн кузова, що підкреслює експресію філософської концепції лексус - аеродинамічна форма з вишуканими вигинами і прорахованими до міліметра пропорціями, націленими на приголомшливе прискорення і динамічність. Концепт автомобіля розраховувався до самих найменших деталей, адже конструкторам вдалося забезпечити в новому автомобілі комфортне розміщення 4 осіб, при цьому зберігаючи всі характеристики спортивного автомобіля. Зовнішній вигляд авто дуже вражає - нова стильна решітка радіатора формою веретена з малюнком три-д, інноваційна система освітлення, плавні лінії «летючого» даху, які ніби створюють ефект польоту, яку можна зробити як з легкого карбону, так і зі скла. Симбіоз результативної праці конструкторів і дизайнерів дозволив впровадити не тільки безліч стилістичних нововведень, але і додати автомобілю істотну стійкість і управління незалежно від швидкості.

Інтер'єру нового lexus LC500 також приділили пильну увагу - він розкішний і вишуканий, і не поступається своєму бездоганному зовнішньому дизайну. Усередині все зроблено для того, щоб водій міг концентруватися тільки на насолоді керуванням автомобіля. Японські майстри «Такумі» уважно пропрацювали кожну деталь - ультрасучасна панель приладів, оббивка м'якою шкірою, панелі дверей вигинами хвиль, високі технології дистанційного керування Remote touch, Mark Levinson преміум аудіо система, остання розробка систем безпеки Lexus Safety System + і багато іншого.

Метою японських конструкторів було створити найшвидшу і динамічну машину за все існування компанії Лексус. Новий LC 500 став базуватися на новій платформі GA-L, яка має переднємоторну заднепривідну начинку. Щоб автомобіль став ще більш керований, як двигун, так і самих пасажирів змістили до центру автомобіля, втім, як і його основні компоненти. Машина створена з легкого і міцного сплаву, щоб отримати більшу жорсткість кузова на кручення. LC 500 отримав спортивні нахилені стійки, довгу колісну базу в 2870 мм, передній звис в 920 і задній в 970 мм, з низькою лінією самого капота. Підвіска розроблялася дуже ретельно. Верхні і нижні важелі з подвійними кульовими шарнірами дають можливість проконтролювати найменший рух водія і відчувати недосконалість дорожнього покриття.

Гібридна версія Lexus LC 500h отримала бензиновий двигун об'ємом 3,5 і 6 циліндрами, доповнена електромотором з літій-іонним акумулятором і першою в світі 10ти ступінчатій ​​багаторівневій гібридній трансмісіей. Розгін автомобіля від 0 до 100 км становить 5 секунд. Версія LC 500 оснащена 5 літровим мотором потужністю в 477 к.с. і 540 Нм крутного моменту, отримавши 10-ступінчасту автоматичну трансмісію Direct Shift, яка є світовою новинкою. Розгін від 0 до 100 за 4,7 секунди.