Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS LM

29.12.2023
svitova-premyera-lexus-lm

Lexus LM визначається особливим підходом – персоналізованою розкішшю, що немає аналогів. Внутрішній простір автомобіля створений з урахуванням комфорту вітальні та функціональності особистого кабінету. Це місце, де пасажири можуть насолоджуватися митями розслаблення та відчувати себе повністю вільно.

Основними особливостями новинки є велична елегантність та вдумливий дизайн. Компанія Lexus взяла натхнення від світу приватних літаків та ретельно вивчила вподобання клієнтів. Результат – автомобіль, де вишуканість зустрічається з найвищим рівнем комфорту.

За філософією гостинності Омотенаші, кожна деталь в Lexus LM продумана з максимальною увагою до потреб користувача. Відданість комфорту пасажирів в салоні стала головним завданням при розробці моделі. Від ідеальної підтримки сидінь до контролю над температурою, якістю повітря та освітленням – кожен аспект ретельно продуманий.

Що робить Lexus LM унікальним, це здатність гармонізувати водійські враження з комфортом пасажирів. Інженери забезпечили найвищу динаміку та маневровість завдяки високоякісній платформі та передовій технології.

Важливо відзначити, що Lexus LM доступний у двох варіантах – семимісному та чотиримісному. Семимісна версія вражає своєю просторістю та високим рівнем комфорту для всіх пасажирів. Варіант з чотирма сидіннями – це вершина розкоші, де кожен елемент, починаючи від сидінь і закінчуючи звуковою системою, ретельно продуманий.

Lexus LM – це не просто автомобіль, це персоналізований досвід водіння, який поєднує елегантність і високотехнологічні рішення. Запрошуємо всіх оцінити цю виняткову новинку, яка стала справжньою візитівкою Lexus у світі розкоші та автомобільного мистецтва.

Всі деталі про Lexus LM можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Лексус Київ Захід за телефоном 044 507 08 08. Також на нашому сайті ви можете скористатися послугами онлайн-консультанта, який відповість на всі ваші запитання. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

Приєднуйтесь до нас:

Telegram • Facebook • Instagram

Вас може зацікавити:
НОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК LEXUS GX

Нове покоління, яке відкриє для Вас ще більше потужності та інновацій в поєднанні з новим дизайном.

Детальніше
Автомобіль під захистом: КАСКО "АвтоФОРТЕЦЯ" з покриттям військових ризиків

Сьогодні, коли українці стикаються з безпрецедентними викликами, СК "ВІДІ-СТРАХУВАННЯ" пропонує надійне рішення для захисту вашого авто – програму КАСКО "АвтоФОРТЕЦЯ" з покриттям військових ризиків.

Детальніше
НОВИЙ LEXUS LBX - СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА

Справжня розкіш у компактному автомобілі з великим вибором стильних доповнень.

Детальніше