Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

«ОСЕРЕДОК ТЕПЛА» від Лексус Київ Захід

27.01.2023
oseredok-tepla

25 січня Лексус Київ Захід відкрив «Осередок тепла Lexus» на базі свого дилерського центру. Бренд слідує принципам фірмової гостинності та дбає про клієнтів у кожному прояві своєї діяльності. Тож спеціально обладнана зона доступна для всіх мешканців громад, поруч з якими розміщено наш дилерський центр. Відвідувачі можуть підзарядити ґаджети й зігрітися під час відключень електроенергії.

Завдяки спільним зусиллям «Тойота-Україна», Toyota Motor Europe і дилерського центру «Осередок тепла Lexus» забезпечено всім необхідним для комфортного перебування.

· Постійний доступ до світла від резервної точки живлення. Приміщення забезпечене генератором, а також зарядною станцією.

· Опалення. Осередок тепла оснащено альтернативними засобами опалення або точковим опаленням — газовими й електричними обігрівачами.

· Інтернет. Дилерський центр Лексус Київ Захід, має у розпорядженні підключені до оптоволокна. Тож відвідувачі можуть користуватися інтернетом (у разі наявності світла у провайдера інтернет-послуг).

Також в нашому «Осередку тепла Lexus» можна випити чай або каву. Окрім того, працівники центру зроблять усе можливе, щоб надати необхідну допомогу та зробити перебування більш комфортним. Так, відвідувачі з дітьми можуть розігріти їжу для малечі, а шоурум дилерського центру облаштовано спеціальними зонами з кріслами, стільцями, подушками й пледами.

Задоволення потреб клієнтів є головним рушієм діяльності Lexus, а надання доступу до тепла і затишку всім українцям — основним пріоритетом наразі. Тож радо запрошуємо всіх охочих до нашого «Осередку тепла Lexus», щоб зігрітися і продовжити працювати разом задля спільної перемоги.

Чекаємо вас за адресою: Лексус Київ Захід, вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

Вас може зацікавити:
#ГРУДЕНЬ_НЕЗАБУДЕНЬ ВІД ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД!

З 1 по 22 грудня 2023 року в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» діють неймовірно вигідні цінові пропозиції на автомобілі.

Детальніше
Старт оновленої програми фінансування юридичних осіб разом із «Ощадбанком»

Спеціальні умови кредитування автомобілів LEXUS для клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу.

Детальніше
Приймання авто у неробочий час – нова послуга ВІДІ Кузовний сервіс

Ми стаємо ближче до вас, для вашої зручності ВІДІ Кузовний сервіс запускає нову послугу “Приймання авто у неробочий час”.

Детальніше