Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»
USD / UAH = 28.55

LEXUS СВЯТКУЄ ДЕБЮТ У ПЕРЕГОНАХ «24 ГОДИНИ СПА»

27.07.2018
lexus-svyatku-debyut

LEXUS СВЯТКУЄ ДЕБЮТ У ПЕРЕГОНАХ «24 ГОДИНИ СПА»

  • Команда Emil Frey Lexus Racing змагатиметься на двох Lexus RC F GT3 у перегонах «24 години Спа», найскладнішому етапі чемпіонату на витривалість Blancpain GT.
  • Lexus Europe запросив португальського митця Педро Енрікеса (Pedro Henriques) створити спеціальне художнє оформлення для Lexus LFA, який буде презентовано під час події.

LEXUS СВЯТКУЄ ДЕБЮТ У ПЕРЕГОНАХ «24 ГОДИНИ СПА»

Команда Emil Frey Lexus Racing дебютуватиме у щорічних перегонах «24 години Спа», що проходитимуть поблизу бельгійського містечка Спа 28-29 липня. У 70-х ювілейних легендарних перегонах на витривалість візьмуть участь два автомобілі Lexus RC F GT3.
Участь у цьому етапі стане продовженням успішного для команди першого повного сезону елітної серії Blancpain GT, в якому команда святкувала історичну перемогу на 5-му етапі чемпіонату на трасі Поль Рікар у Франції.

Lexus RC F GT3 показав позитивні результати під час пробних заїздів на автодромі Спа-Франкоршам, де і проходять «24 години Спа». Команда вдало протестувала технічні налаштування за різних — сухих і вологих — погодних умов.

Члени команди Emil Frey Lexus Racing також вивчили деталі успішного заїзду на цій трасі під час минулорічного етапу міжнародної серії перегонів GT Open, коли команда забезпечила першу поул-позицію для RC F GT3 у світі та здобула перемогу в раунді міжнародної серії GT Open.

LEXUS СВЯТКУЄ ДЕБЮТ У ПЕРЕГОНАХ «24 ГОДИНИ СПА»

Капітан команди Лоренц Фрей сказав, що їхню впевненість було підкріплено нещодавніми тестами та тим, що автомобіль RC F GT3 чудово показав себе на складній 7-кілометровій трасі Спа-Франкоршам.
«Ця траса з її стрімкими поворотами дуже добре підходить нашому Lexus RC F GT3, тому ми очікуємо на хороші результати, — прокоментував Лоренц. — Ці перегони — одні з найскладніших у класі GT3, до того ж вони проходять на найбільш захопливій трасі. Вся команда з нетерпінням чекає на наші перші 24-годинні перегони на Спа-Франкоршам на автомобілі Lexus».

Високопрофесійні пілоти, включно зі Стефаном Ортеллі (Stéphane Ortelli) з Монако, переможцем «24 годин Спа» і «24 годин Ле-Мана», кермуватимуть двома Lexus RC F GT3.

Арт-автомобіль LFA

LEXUS СВЯТКУЄ ДЕБЮТ У ПЕРЕГОНАХ «24 ГОДИНИ СПА»

Щоб відзначити цей дебют і 10-ту річницю серії Lexus F, Lexus Europe представить унікальний арт-автомобіль LFA. Художнє оформлення автомобіля, спеціально створене до «24 години Спа» португальським митцем Педро Енрікесом (Pedro Henriques), поєднує миттєво впізнавані лінії легендарного суперкара Lexus LFA з дизайном, що виражає відчуття руху і постійну еволюцію.

LEXUS СВЯТКУЄ ДЕБЮТ У ПЕРЕГОНАХ «24 ГОДИНИ СПА»

Педро пояснює, що натхненням для оформлення слугувала ідея мінливості сучасного світу, де речі знаходяться у постійному русі. Лінії малюнка відтворюють це враження — враження руху в усіх напрямках, що ніколи не припиняється — тобто життя, що прогресує. «Я прагнув досягти органічного відчуття, використовуючи матеріал ручної роботи та плавні лінії. Цим я намагався створити враження, ніби автомобіль поволі змінює свою форму, у той час, як насправді залишається непорушним», — говорить Педро Енрікес.

Lexus культивує пристрасть до мистецтва та дизайну і щорічно демонструє це своїми виставками на Міланському тижні дизайну (Milan Design Week). Цього літа Lexus також відкрив тимчасовий мистецький простір UX у Лісабоні, де представлено роботи кількох художників, зокрема і Педро Енрікеса.
Арт-автомобіль LFA стане частиною параду на трасі Спа-Франкоршам, котрий відбудеться в суботу, 28 липня, перед стартом основного заїзду.

Розклад «24 години Спа»

Час Подія
Четвер, 26 липня
11:45–13:15
18:10–19:10
20:50–21:05
21:12–21:27
21:34–21:49
21:56–22:11
22:30–00:00
Вільна практика 1
Перед-кваліфікація
Кваліфікація Q1
Кваліфікація Q2
Кваліфікація Q3
Кваліфікація Q4
Нічна практика
П’ятниця, 27 липня
17:45–18:15
18:30–19:00
Розминка
Супер-поул
Субота, 28 липня
16:30
Старт перегонів «24 години Спа».

Всі сесії транслюватимуться наживо за посиланням:blancpain-gt-series

Цей матеріал підготовлено за даними сайту Lexus Europe

Вас може зацікавити:
Прем'єра відомого флагманського позашляховика Lexus LX

Lexus LX - це абсолютно новий підхід від розробників популярного позашляховика: покращені показники ходової, ідеальний дизайн та вдосконалена система управління.

Детальніше
НОВИЙ LEXUS NX ПРЕЗЕНТУЄ СЕБЕ СВІТОВІ

Новий автомобіль Lexus NX являє собою новий напрямок зовнішнього дизайну та стильових рішень, нові різновиди двигунів, сучасних систем мультимедіа та ультрапередових технологій забезпечення комфорту керування та безпеки.

Детальніше
ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ ІНТЕРНЕТ-АВТОСАЛОН VIDI.UA

Група VIDI займає частку 6,5 % в загальноукраїнських продажах легкових та комерційних автомобілів та посідає провідне місце у сфері діджиталізації серед вітчизняних авторітейлерів.  З великою радістю VIDI презентує оновлений інтернет-автосалон VIDI.UA із особистим кабінетом клієнта VIDI, та сподівається, що їхні зручності та можливості будуть гідно визнані автомобільним товариством.

Детальніше