Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

НОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК LEXUS GX

29.03.2024
lexus-gx-new

Нове покоління GX — прояв новаторського духу бренда, преміальна повноприводна модель з автентичними позашляховими можливостями.

Новий GX було розроблено з нуля. Він має потужний і динамічний зовнішній вигляд із дизайном екстер’єру, що підкреслює цілеспрямованість автомобіля і здатність легко долати будь-які виклики на дорозі. Найновіші принципи Нової мови дизайну Lexus були адаптовані, щоб відповідати вимогам водіння бездоріжжям. На противагу цьому атмосфера у салоні є сучасною, відкритою та спокійною, із зосередженням на кокпіті, що побудований за принципом Тазуна і забезпечує кращу оглядовість дороги.

Команда розробників сфокусувалася на створенні дизайну GX, що відтворює ходові характеристики позашляховика. Це помітно у зміщених назад передніх стійках, розширених крилах і низькій лінії вікон. Ефект, якого прагнула досягнути команда, — це створення автомобіля, що наче вирізаний із суцільного шматка металу.

Якою б складною не була дорога, атмосфера всередині нового GX завжди лишається спокійною і вишуканою. Орієнтований на споживача підхід до дизайну Lexus створює простір, де пасажири та водій можуть відчути комфорт і безпеку у будь-якій подорожі.

На GX з’явився новий двигун — 3,5-літровий V6 із турбонаддувом. Попри менший об'єм, ніж у 4,6-літрового V8 у поточному поколінні, він забезпечує значно вищі потужність і крутний момент завдяки технологічним та інженерним рішенням. Максимальна потужність становить 354 к.с./260 кВт (порівняно з 296 к.с./218 кВт у V8), а максимальний крутний момент майже на 50% вищий — тепер він становить 650 Нм (порівняно з 438 Нм).

Новий GX — справжній позашляховик, але із витонченістю Lexus. Його основна сила — нова платформа GA-F і міцна рамна конструкція кузова. Це дає йому можливість справлятися зі складними умовами бездоріжжя і зберігати питомі якості Характеру керування Lexus (Lexus Driving Signature) — керованість, комфорт і впевненість у будь-який час — з його збалансованими характеристиками та плавністю ходу.

Всі деталі про Lexus GX можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Лексус Київ Захід за телефоном 044 507 08 08. Також на нашому сайті ви можете скористатися послугами онлайн-консультанта, який відповість на всі ваші запитання. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

Приєднуйтесь до нас:

Telegram • Facebook • Instagram

Вас може зацікавити:
Автомобіль під захистом: КАСКО "АвтоФОРТЕЦЯ" з покриттям військових ризиків

Сьогодні, коли українці стикаються з безпрецедентними викликами, СК "ВІДІ-СТРАХУВАННЯ" пропонує надійне рішення для захисту вашого авто – програму КАСКО "АвтоФОРТЕЦЯ" з покриттям військових ризиків.

Детальніше
НОВИЙ LEXUS LBX - СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА

Справжня розкіш у компактному автомобілі з великим вибором стильних доповнень.

Детальніше
СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА LEXUS LM

Лінійка автомобілів Lexus розширюється новою іконічною моделлю – Lexus LM.

Детальніше