Головна Без рубрики У ЯПОНСЬКІЙ КУЛЬТУРІ МАЙСТРІВ НАЙВИЩОГО КЛАСУ НАЗИВАЮТЬ «ТАКУМІ»

У ЯПОНСЬКІЙ КУЛЬТУРІ МАЙСТРІВ НАЙВИЩОГО КЛАСУ НАЗИВАЮТЬ «ТАКУМІ»

НОВИЙ LEXUS LS: МАЙСТЕРНІСТЬ ТАКУМІ

Новий флагманський седан Lexus LS – це поєднання витонченості та естетичності, які можна знайти в кожному елементі: від освітлення салону до оздоблення моделі.

У ЯПОНСЬКІЙ КУЛЬТУРІ МАЙСТРІВ НАЙВИЩОГО КЛАСУ НАЗИВАЮТЬ «ТАКУМІ». ЯКІСТЬ, ДОСВІД І ДОСКОНАЛІСТЬ – РИСИ, ЯКІ ВИЗНАЧАЮТЬ ВПРАВНУ РОБОТУ МАЙСТРА ТАКУМІ. КОЖНА ДЕТАЛЬ ФЛАГМАНСЬКОГО СЕДАНА LEXUS LS ПІДКРЕСЛЮЄ ЙОГО БЕЗДОГАННІСТЬ І НАЛЕЖНІСТЬ ДО НАЙВИЩОЇ ЛІГИ.

Lexus пропонує преміальні матеріали в поєднанні з ручною роботою, висококваліфікованою майстерністю і передовими інженерними розробками. Тому в основі стилю життя Lexus як і раніше залишається розкіш, але в найбільш прогресивній і динамічній формі. Для цілісного сприйняття дизайнери розробили єдиний концептуальний стиль, впізнаваний як в елементах кузова автомобіля, так і в оформленні екстер’єру та інтер’єру дилерського центру.

На заводі Lexus у японському місті Тахара запроваджено програму для майстрів Такумі «Master Craftsmen», що передбачає використання їх досвіду та вміння на кожному з основних етапів виробництва. Щоб стати майстром Такумі, кандидати проходять суворий відбір з багатьох дисциплін. Умови відбору передбачають також суто японське випробування, в основі якого лежить мистецтво формування фігурок з паперу – орігамі: для того, щоб стати майстром Такумі, необхідно скласти орігамі-фігурку кішки. Але недомінантною рукою і менш ніж за 90 секунд. Уміння та навички майстрів Такумі використовуються також у деяких роботизованих процесах виробництва, що дає змогу вивести стандарти точності на якісно новий рівень.

В офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» флагманський седан Lexus LS представлено у гібридній та бензиновій модифікаціях.

За більш детальною інформацією про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися в офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.