Головна Акції Акції на сервіс У Лексус Київ Захід вигідний шиномонтаж!

У Лексус Київ Захід вигідний шиномонтаж!

З настанням першого тепла прийшов час попіклуватися про заміну сезонних шин на вашому автомобілі. Адже їзда в весінньо-літню пору на зимовій гумі може бути небезпечна. Зимова гума має більш м’який склад, щоб зберігати еластичність в будь-які морози. Отже, зимова гума влітку стає м’якою і розпливається по асфальту. Наслідки: в рази збільшується знос самої шини, збільшується витрата палива. Крім того, є небезпека, що зимова покришка вистрілить прямо під час руху з-за великого обсягу і тиску розігрітого повітря. Саме тому Лексус Київ Захід підготував спеціальну пропозицію, яка покликана дати можливість отримати якісний шиномонтаж та додаткові послуги за прийнятною ціною.

Тільки з 15 березня по 30 квітня 2019 року в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» при виконанні шиномонтажних робіт, вартість:
• діагностики ходової частини автомобіля на стенді SDL становить 300 грн з ПДВ з урахуванням знижки 20%;
• діагностики ходової та гальмівної частин автомобіля становить 749 грн з ПДВ з урахуванням знижки 20%.

Будьте впевнені, обслуговуючи свій автомобіль у дилерському центрі «Лексус Київ Захід» Ви гарантовано отримуєте якісний результат. Поспішайте оцінити переваги нашої пропозиції!
Ласкаво просимо!

За більш детальною інформацією просимо звертатися в офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» за телефоном: +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

*Акція діє в період з 01.03.2019 по 30.04.2019 в ТОВ «ВіДі Еліт» знижка надається клієнтам за умови замовлення послуги з шиномонтажу, у період проведення акції, бали за умовами бонусної програми лояльності не нараховуються.