Головна Акції «СВІЧКИ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ СВЯТА» СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

«СВІЧКИ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ СВЯТА» СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

В офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» з 4 лютого по 30 червня 2019 року діє спеціальна цінова пропозиція на покупку оригінальних свічок запалювання, їх заміну в комплексі з профілактичним чищенням інжекторів і рідиною для чищення зі знижкою в розмірі 25% для всіх клієнтів.

Обслуговуючи свій автомобіль в «Лексус Київ Захід», Ви отримуєте можливість платити менше, при цьому зберігаючи всі переваги офіційного сервісу. Сервісні зони дилерського центру «Лексус Київ Захід» оснащені всім необхідним технологічним обладнанням відповідно до вимог виробника, що дозволяє забезпечити якість ремонту, що перевершує очікування наших клієнтів. Всі роботи проводяться досвідченими механіками, які пройшли підготовку в навчальному центрі компанії виробника.

Економте на послуги сервісу і будьте впевнені у своєму автомобілі. Детальніше дізнатися про спеціальну пропозицію Ви можете в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» за телефоном +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Окружна, 58, с. Софіївська Борщагівка.

* Термін дії пропозиції з 04.02.2019 р. по 30.06.2019 р., на період проведення акції бали за умовами Бонусної програми лояльності не нараховуються.