Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»
USD / UAH = 28.24

У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД» ДІЄ ЗНИЖКА -20% НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННОГО ОБЛАДНАННЯ

01.07.2020 - 30.09.2020
v-leksus-kiev-zapad-deystvuet-skidka-25-na-ustanovku-protivougonnogo-zamka-construct

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує всім клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги)* при встановленні комплексу протиугінного обладнання.

Протиугінні замки Construct захищають від усіх видів злому, включаючи метод бампінг та розтин за допомогою пневматичної подушки.
Навіть якщо зловмисник витратить декілька годин на те, щоб власноруч випиляти замок з дверей, він не зможе нічого зробити з машиною – коробка передач буде заблокована.
Є тільки одне “але” – для будь-якої протиугінної системи критично важливий монтаж та правильна установка; без неї навіть найбільш передовий пристрій може не спрацювати.
«Лексус Київ Захід» пропонує своїм клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги) при встановленні комплексу протиугінного обладнання:

  • іммобілайзер IGLA з модулем замка капоту, замком капоту, захисним кожухом та необхідними комплектуючими для встановлення; 
  • захист блоку Smart Key (construct);
  • захисний механічний кожух роз’єму (construct).

Замовити послугу Ви можете в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» за телефоном +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

* Термін дії пропозиції з 01.07.2020 р. по 30.07.2020 р. Знижки за цією пропозицією не додаються до інших знижок «Лексус Київ Захід».

Вас може зацікавити:
НОВІ ЦІНИ* НА ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ВАШОГО LEXUS ТА ВИГІДНІ УМОВИ НА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Лексус Київ Захід представляє нові ціни на запчастини із вигодою до 30% та переваги при записі на технічне обслуговування online.

Детальніше
Сервіс Лексус Київ Захід у вашому смартфоні

Отримайте омивач скла у подарунок за умови ONLINE запису на сервісні роботи.

Детальніше
ГОТУЙСЯ ДО ЛІТА ВИГІДНО ЗІ ЗНИЖКОЮ -15% У ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД

Скористайтесь привабливою вигодою -15% при замовленні послуг з нанокерамічної обробки, хімчистки та дисбактерізації системи кондиціонування.

Детальніше