Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»
USD / UAH = 26.67

У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД» ЗНИЖКА -20% НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННОГО ОБЛАДНАННЯ

01.10.2020 - 31.01.2021
v-leksus-kiev-zapad-deystvuet-skidka-25-na-ustanovku-protivougonnogo-zamka-construct

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує всім клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги)* при встановленні комплексу протиугінного обладнання.

Протиугінні замки Construct захищають від усіх видів злому, включаючи метод бампінг та розтин за допомогою пневматичної подушки.
Навіть якщо зловмисник витратить декілька годин на те, щоб власноруч випиляти замок з дверей, він не зможе нічого зробити з машиною – коробка передач буде заблокована.
Є тільки одне “але” – для будь-якої протиугінної системи критично важливий монтаж та правильна установка; без неї навіть найбільш передовий пристрій може не спрацювати.
«Лексус Київ Захід» пропонує своїм клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги) при встановленні комплексу протиугінного обладнання:

  • іммобілайзер IGLA з модулем замка капоту, замком капоту, захисним кожухом та необхідними комплектуючими для встановлення; 
  • захист блоку Smart Key (construct);
  • захисний механічний кожух роз’єму (construct).

Замовити послугу Ви можете в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» за телефоном +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

* Термін дії пропозиції з 01.10.2020 р. по 31.01.2021 р. Знижки за цією пропозицією не додаються до інших знижок «Лексус Київ Захід».

Вас може зацікавити:
ЗНИЖКА 15% НА Очищення паливної системи дизельних і бензинових двигунів В Лексус Київ Захід.

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує знижку у розмірі 15% на очистку паливної системи дизельних і бензинових двигунів.

Детальніше
Оригінальні запасні частини на спеціальних умовах  придбання зі знижкою до 40%

Оригінальні запасні частини Lexus забезпечують найкращу експлуатаційну якість, комфорт та безпеку для вас і вашого автомобіля, а також покриваються гарантією Lexus.

Детальніше
ВИГІДНІ ЦІНИ НА ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ТА ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ ВАШОГО LEXUS

У Лексус Київ Захід знижено ціни на різні групи запасних частин та діють знижки на обслуговування залежно від віку автомобіля.

Детальніше