Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД» ЗНИЖКА -20% НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННОГО ОБЛАДНАННЯ

01.07.2023 - 01.07.2023
v-leksus-kiev-zapad-deystvuet-skidka-25-na-ustanovku-protivougonnogo-zamka-construct

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує всім клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги)* при встановленні комплексу протиугінного обладнання.

Протиугінні замки Construct захищають від усіх видів злому, включаючи метод бампінг та розтин за допомогою пневматичної подушки.
Навіть якщо зловмисник витратить декілька годин на те, щоб власноруч випиляти замок з дверей, він не зможе нічого зробити з машиною – коробка передач буде заблокована.
Є тільки одне “але” – для будь-якої протиугінної системи критично важливий монтаж та правильна установка; без неї навіть найбільш передовий пристрій може не спрацювати.
«Лексус Київ Захід» пропонує своїм клієнтам знижку у розмірі 20% (на матеріали та послуги) при встановленні комплексу протиугінного обладнання:

  • іммобілайзер IGLA з модулем замка капоту, замком капоту, захисним кожухом та необхідними комплектуючими для встановлення; 
  • захист блоку Smart Key (construct);
  • захисний механічний кожух роз’єму (construct).

Замовити послугу Ви можете в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» за телефоном +38 (044) 507-08-08. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

* Термін дії пропозиції з 01.07.2023 р. по 31.12.2023 р. Знижки за цією пропозицією не додаються до інших знижок «Лексус Київ Захід».

Вас може зацікавити:
Спеціальні умови на сервіс для військовослужбовців

Спеціальні умови надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобілів діючих військовослужбовців: 10% на всі запасні частини та 20% на проведення робіт.

Детальніше
-15% НА БРОНЮВАННЯ АВТОМОБІЛІВ ЗАХИСНОЮ ПЛІВКОЮ В «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує знижку в розмірі 15% на послугу з бронювання автомобілів захисною антигравійною плівкою (VentureShield).

Детальніше
Щітки склоочисника зі знижкою у Лексус Київ Захід

Спеціально для своїх клієнтів Лексус Київ Захід пропонує знижку на  найбільш популярні щітки склоочисника.

Детальніше