ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС LEXUS – ЦЕ ВИГІДНО. ПРИВАБЛИВІ ЦІНИ НА ЗАМІНУ МОТОРНОГО МАСЛА ТА ФІЛЬТРА ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ LEXUS RX ТА LEXUS LX СТАРШЕ 3-Х РОКІВ.

08.02.2019 - 31.12.2019
ofitsialnyy-servis-lexus-eto-vygodno-privlekatelnye-tseny-na-zamenu-motornogo-masla-i-filtra-dlya-avtomobiley-lexus-rx-i-lexus-lx-starshe-3-h-let

В офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» діють привабливі ціни на заміну моторного масла та фільтра для автомобілів LEXUS RX та LEXUS ХL старше 3-х років.
Усі власники моделей LEXUS RX та LEXUS LX старше 3-х років можуть скористатися пропозицією із заміни моторного масла та фільтра за привабливою ціною для RX – 1 902 грн, для LX – 2 290 грн на офіційній сервісній станції «Лексус Київ Захід».

Офіційний сервіс Lexus — це високі стандарти обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, найвищий рівень професійності кожного працівника та впевненість, що оригінальні запасні частини відповідають технічним правилам та стандартам Lexus.
Завдяки професійній майстерності технічного персоналу офіційного дилерського центру «Лексус Київ Захід» ви можете не турбуватись про безпеку та надійність вашого автомобіля у повсякденному житті або під час подорожей. Для нас велика честь надавати вам сервіс високого рівня і доглядати за вашим Lexus.
За більш детальною інформацією просимо звертатися в офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-09-09. Чекаємо Вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

*Вартість вказана з урахуванням ПДВ та розуміється як сума вартості запасних частин, витратних матеріалів та робіт. ТОВ «ВіДі Еліт» залишає за собою право змінити вказані вище ціни. Ціни вказані станом на 06 лютого 2019 року та можуть бути зміненні станом на дату звернення. Зовнішній вигляд пакування масла може відрізнятися від зображення. За детальною інформацією, будь ласка, звертайтесь до консультантів відділу сервісу ТОВ «ВіДі Еліт»: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка, Київська обл., Україна, тел.: (044) 507 08 08 (вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора зв’язку).

Вас може зацікавити:
Знижка вихідного дня у «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

Лексус Київ Захід пропонує Вам скористатися спеціальною програмою обслуговування Вашого автомобіля у неділю.

Детальніше
LEXUS UX GINZA — ОНОВЛЕНА КОМПЛЕКТАЦІЯ ДО 30-РІЧЧЯ БРЕНДА

Версія оздоблена шкірою** та оснащена системою активної безпеки Lexus Safety System +

Детальніше
У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД» ДІЄ ЗНИЖКА -20% НА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИУГІННОГО ЗАМКА CONSTRUCT

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» пропонує всім клієнтам скористатися пропозицією зі встановлення протиугінного замка Construct за спеціальними цінами.

Детальніше