Головна Про нас Про салон
about-salon-head-image

Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт»

Авторизований 3-S дилерський центр у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», який побудований відповідно до стандартів бренду Lexus і надає клієнтам повний комплекс основних та супутніх послуг в одному місці:

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Відповідність стандартам 3S комплексу

"Лексус Київ Захід" - єдиний у Києві та в Київському регіоні авторизований 3S дилерський центр, що надає весь комплекс послуг в одному місці: продаж автомобілів, запазних частин та аксесуарів, а також повний спектр сервісних послуг.

Детальніше
Весь модельний ряд Lexus

Офіційне походження кожного автомобіля, трирічна гарантія. Адаптація до сучасного клімату та якості доріг. Технічний та документальний супровід. Підтримка за програмами Lexus Assistance та Лексус Консьєрж.

Модельний ряд
Тест-драйв на всіх видах дорожнього покриття

Тільки в нас Ви зможете протестувати автомобілі Lexus у міських умовах, на трасі, а також в умовах бездоріжжя.

Тест-драйв
Преміальне технічне обслуговування

Сервіс «Лексус Київ Захід» надає повний спектр послуг з ремонту та догляду за Вашим автомобілем. Також діють унікальні умови на обслуговування автомобілів, яким більше 3-х років.

Запис на СТО

3-D ТУР САЛОНУ

Ви можете детальніше ознайомитись із салоном завдяки 3-d туру

Про салон

Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт» — офіційний дилерський 3-S центр у складі Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева», побудований згідно з високими стандартами бренду Lexus, надає клієнтам повний комплекс основних та додаткових послуг в одному місці: продаж нових автомобілів включно з тест-драйвом, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), післяпродажне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів, кузовний ремонт. Шоурум Lexus - це втілення новітніх стандартів Lexus Retail Concept, що дарує Вам безмежні можливості. Це світлий і просторий дилерський центр, де розміщено 11 автомобілів і дві зони видачі авто. Один з основних принципів Lexus — «прагнення досконалості в усьому» — відображено як у виробництві якісного автомобіля, так і в обслуговуванні Клієнтів. Наш сервісний центр наймає лише висококваліфікованих фахівців, які завжди готові виявити та усунути всі несправності Вашого автомобіля. Поки Ваш Lexus проходить техобслуговування, Ви можете випити чашку ароматної кави, придбати запчастини та аксесуари Lexus, відвідати Lexus-бутік, скористатися Wi-Fi. Наша мета — надійність, безпека і довговічність Вашого автомобіля за будь-яких обставин. Варто відзначити, що Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт» є частиною найбільшого першого та єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті». На сьогодні «ВіДі АвтоСіті» — це об’єднання сімнадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі. Лексус Київ Захід «ВіДі Еліт» — Ваш дилер Lexus у складі «ВіДі АвтоСіті Кільцева» — чекає на Вас!

Запис на СТО

Тест-драйв