Головна Без рубрики Показ капсульної колекції Couture de Fleur у Лексус Київ Захід

Показ капсульної колекції Couture de Fleur у Лексус Київ Захід

16 квітня 2018 року офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» запрошує на показ капсульної колекції одягу Couture de Fleur та прикрас Helena SAI в рамках проекту «Сила жіночності» від Інни Катющенко.

«Сила жіночності» – спільний проект сайту beauty.ua, модного бренда Couture de Fleur та ювелірного бренда Helena SAI.

Сім успішних представниць жіночого бізнесу – Інна Катющенко, Олена Підтопта, Єлизавета Юрушева, Тетяна Бондарчук, Наталія Тарченко, Наталя Невядомська, Сніжана Бабкіна – в серії ексклюзивних інтерв’ю та фотосесій на сайті beauty.ua розповідають про жіночність, професійну реалізацію, красу, секрети поєднання ролей бізнесвумен, мами та дружини.

Старт проекту «Сила жіночності» буде відзначений модним показом капсульної колекції одягу Couture de Fleur і прикрас Helena SAI в форматі See Now Buy Now, який відбудеться 16 квітня в офіційному дилерському  центрі «Лексус Київ Захід». На шоу будуть присутні героїні проекту, зіркові гості, публічні особи та представники ЗМІ.

Після показу відбудеться тихий благодійний аукціон, лотами якого стануть 5 суконь бренда Couture de Fleur, 5 прикрас бренда Helena SAI і фотопортрети учасниць проекту «Сила жіночності». Виручені від аукціону кошти будуть спрямовані на підтримку соціально-освітньої програми Step up для дівчаток-підлітків зі шкіл-інтернатів, яку запустить цього літа БФ «Единственная». Ключове завдання програми Step up – сформувати у дівчат відповідальну поведінку й соціальні навички, мотивацію до позитивних змін у житті, навчити будувати гармонійні та люблячі відносини з оточуючими, щоб уникнути помилок своїх батьків.

Інна Катющенко, президент «Едіпресс Медіа Україна», креативний директор бренда Couture de Fleur, засновник БФ «Единственная»: «Цей проект про жінок і для жінок. Ми хочемо створити атмосферу краси, весни, показати глибину наших героїнь, а також допомогти тим молодим дівчатам, перед якими стоїть непростий вибір – знайти свій шлях у житті ».

За більш детальною інформацією просимо звертатися в офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-08-08.

_____________________________________________________________________________________________

Couture de Fleur www.cdfleur.com – спільний бренд видавця Інни Катющенко і львівської художниці Олени Онуфрів. Який об’єднав арт і фешен та представляє жіночні силуети та авторські принти картин. Бренд був представлений на UFW, MBFW, Baku FW, брав участь у шоу-румах у рамках тижнів моди в Парижі.

Helena SAI http://helenasai.com/ – український бренд авторських аксесуарів із натуральних каменів, а також дизайнбюро, засноване в 2012 році Оленою Підтоптою, провідним дизайнером та ідейною натхненницею бренда. На сьогодні прикраси Helena SAI представлені в понад тридцятьох магазинах, шоу-румах і салонах краси України, Росії, Швейцарії та Молдови.

Beauty.ua – сайт для дівчат, які хочуть бути експертами у світі краси та косметики. Бьютінсайдер –  експерт краси, який «з пилу-жару» доставляє найсвіжішу інформацію зі світу б’юті нашим читачкам, перетворюючи їх на експертів краси.

* Учасниці проекту:

– Інна Катющенко – президент Edipresse Media Ukraine, співзасновниця бренда одягу Couture de Fleur, засновниця БФ «Единственная»

– Олена Підтопта – засновниця бренда дизайнерських аксесуарів Helena SAI, власниця приватного дитячого садка Smileup Nature’s Montessori school

– Єлизавета Юрушева – управитель Fairmont Grand Hotel Kyiv, бутик-готелем «Рив’єра» і засновниця благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом»

– Тетяна Бондарчук – засновниця компанії виробника здорового харчування Eat Easy

– Наталя Тарченко – засновниця міжнародного освітнього агентства DEC Education

– Наталія Невядомська – керівний партнер і господиня мережі ресторанів Famille Très Français

– Сніжана Бабкіна – продюсер, директор музиканта Сергія Бабкіна