Головна Акції ХИМЧИСТКА САЛОНА АВТОМОБИЛЯ СО СКИДКОЙ 20% В «ЛЕКСУС КИЕВ ЗАПАД»

ХИМЧИСТКА САЛОНА АВТОМОБИЛЯ СО СКИДКОЙ 20% В «ЛЕКСУС КИЕВ ЗАПАД»

Дилерський центр «Лексус Київ Захід» у період з 8 березня 2018 року по 31 травня 2018 року пропонує всім клієнтам, які відвідали сервісний центр, знижку в розмірі 20% на послугу з хімічного чищення салону автомобіля.

Зовнішній вигляд салону автомобіля – це така ж важлива складова, як і бездоганна робота двигуна. Під час щоденної експлуатації автомобіля в салон потрапляють пил і бруд. Поступово вони вбираються в оббивку сидінь, накопичуються в килимках, проникають в покриття підлоги. У разі активної експлуатації автомобіля можуть з’явитися плями на оббивці салону, покритті підлоги біля дверних прорізів, педалей, ременя безпеки, в багажнику. Усе це можна усунути за допомогою комплексного хімічного чищення салону автомобіля.

Хімічне чищення салону автомобіля обов’язково містить низку робіт:
попереднє прибирання від пилу та бруду;
сухе хімічне чищення салону;
вологе прибирання за допомогою пилососа та спеціальних засобів для чищення для різних поверхонь;
видалення локальних плям.

За бажанням клієнта проводиться оброблення оббивки салону спеціальними засобами, що забезпечує захист тканинних або шкіряних поверхонь від бруду та вологи на досить тривалий період часу.
Щоб тримати салон автомобіля в чудовому стані, рекомендується проводити хімічне чищення один раз на півріччя. Замовити послугу хімічного чищення салону ви можете в офіційному дилерському центрі «Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-08-08. Також на нашому сайті ви можете скористатися послугами онлайн-консультанта, який відповість на всі ваші запитання. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

* Термін дії пропозиції з 08.03.2018 по 31.05.2018. Дисконт поширюється тільки на автомобілі, VIN-код яких раніше був зафіксований у базі «Лексус Київ Захід». Нові власники автомобілів отримають знижку за наявністю техпаспорта. Знижки за цією пропозицією не додаються до інших знижок від «Лексус Київ Захід».

Брошура

Запис на СТО

Тест-драйв