Головна Гібридна технологія Переваги у керуванні гібридами
ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ LEXUS

ЧОМУ САМЕ ГІБРИДНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

Вся потужність бензинового двигуна органічно поєднується з ефективністю електродвигуна. Неперевершено простий Гібрид Lexus надає можливість економії пального і зниження рівня викидів, не впливаючи на продуктивність. Дізнайтеся про ці переваги та знайдіть відповіді на будь-які запитання, що можуть у Вас виникнути. Незабаром Ви зрозумієте, чому багато водіїв обирають гібридний автомобіль Lexus.

ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ
САМОЗАРЯДНА СИСТЕМА:
ЗАРЯДЖАТИ ЧЕРЕЗ РОЗЕТКУ НЕ ПОТРІБНО
На відміну від електромобілів або гібридних авто, які потрібно заряджати через розетку, Вам ніколи не доведеться цього робити – ці моделі заряджаються самостійно і завжди готові до роботи.

Не важливо, чи полюбляєте Ви кататися з друзями по місту, виїжджати за його межі із сім'єю або ж віддаєте перевагу тривалим поїздкам на великі відстані, ми впевнені, що знайдеться модель гібридного автомобіля Lexus, що відповідає Вашим потребам.
ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ
СВІДОМИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Вибір гібридного автомобіля Lexus, що відповідає вашому стилю життя, не повинен бути складним рішенням.

Наш асортимент гібридних автомобілів підібрано з урахуванням зручності й потреб людини. Автомобілі проектуються таким чином, щоб відповідати способу життя покупця. Які б не були потреби: пересування по місту, відвідування магазинів, розважальні або сімейні поїздки – ми впевнені, що у нас є необхідна для Вас модель.

Інноваційні та елегантно оформлені силові агрегати Lexus дозволяють водієві повною мірою насолодитися зручністю комфортабельних салонів і місткими багажними відділеннями.
ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ
МАЙБУТНЄ З ЧИСТИМ ДОВКІЛЛЯМ
Як відомо, викиди дизельних і бензинових двигунів завдають серйозної шкоди довкіллю як на глобальному, так і на локальному рівнях. Як з точки зору вирішення проблеми зміни клімату, так і з точки зору поліпшення якості повітря в наших містах, автомобіль Lexus безкомпромісний у своєму інтелектуальному і прогресивному прагненні зменшити шкідливий вплив на довкілля.

І при створенні екологічно безпечної технології, і при забезпеченні зниження викидів під час виробництва, і при підвищенні рівня повторного використання ресурсів у нашому офісі ми застосовуємо комплексний підхід з метою створення більш екологічно сталого майбутнього.

Гібридні автомобілі Lexus допомагають водіям зменшити обсяг викидів і сформувати відповідальне ставлення до довкілля. Фактично наші гібридні системи знижують шкідливі газові викиди до рівня однієї десятої, встановленого у 2014 році у стандарті для дизельних двигунів Euro 6. Ми допомагаємо зберегти довкілля, не погіршуючи відомі ходові характеристики, якість, майстерність і дизайн автомобілів Lexus.
ПЕРЕВАГИ ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ
РОЗУМНА ЕКОНОМІЧНІСТЬ
Гібридна технологія дозволяє зменшити вплив на довкілля і знизити ваші фінансові витрати. Оптимальна ефективність використання пального і зменшення рівня викидів дозволяють знизити витрати.

Заміна деталей гібридної системи, обслуговування та сервіс виконуються нашими висококваліфікованими спеціалістами, відповідно до Ваших очікувань про сервісні послуги Lexus. Також частиною нашого сервісного обслуговування є виконання діагностики гібридної системи (Hybrid Health Check), що дозволяє забезпечити безперебійну роботу Вашого гібридного автомобіля.
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ЩОДО ГІБРИДНИХ АВТОМОБІЛІВ
Гібридний автомобіль використовує два джерела потужності: бензиновий двигун і електродвигун. У повністю гібридній системі (наприклад, в гібридному приводі Lexus Hybrid Drive) обидва двигуни можуть використовуватися незалежно або спільно. Гібридна система контролює характеристики водіння й органічно керує розподілом потужності. Результатом цього є підвищення ефективності, зниження викидів і оптимізація продуктивності.