Головна Новини ЕКСКЛЮЗИВНИЙ, ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ТЕСТ-ДРАЙВ НОВОГО LS 500h У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ, ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ТЕСТ-ДРАЙВ НОВОГО LS 500h У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

Офіційний дилерський центр  Лексус Київ Захід повідомляє, що розпочато запис на тест-драйв флагманського седана LS 500h. Незрівнянний шедевр інженерної думки, комфорту і розкоші – LS 500h –  доступний для тест-драйву в Україні тільки в Лексус Київ Захід.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ, ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ТЕСТ-ДРАЙВ НОВОГО LS 500h У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

Кожен тест-драйв у нашому дилерському центі проходить із дотриманням постулатів Омотенаші — традиційної японської філософії гостинності. За канонами Омотенаші, кожен запрошений гість має насолоджуватися підкреслено високим рівнем уваги та почуватися особливим і обраним.

Під час створення нового LS майстри Lexus шукали натхнення в японській культурі,  втіливши її  цінності, зокрема, у варіанті оформлення внутрішніх панелей дверей, що нагадує орігамі, в ручній досконалій обробці деталей і поверхонь.

LS 500 отримав нагороду за досконалий дизайн салону EyesOn Design Award в рамках NAIAS. Інтер’єр флагманського седана вразить найвибагливішого пасажира. Новий тривимірний дизайн внутрішніх панелей дверей, натхненням для якого слугувало давнє японське мистецтво орігамі, декоративна панель зі скла Кіріко (Kiriko) з десятками тисяч граней, для cтворення якої Lexus запросив всесвітньо відомого майстра, додають салону ексклюзивності.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ, ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ТЕСТ-ДРАЙВ НОВОГО LS 500h У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

Побудований на базі новітньої платформи GA-L, Lexus LS п’ятого покоління вирізняється керованістю нового рівня завдяки зниженому центру ваги, обтічному силуету та підвищеній жорсткості кузова. Інноваційна гібридна мультиступінчаста трансмісія не просто економічна й екологічна, вона забезпечує кардинально нові відчуття від динаміки LS 500h.

Відвідавши тест-драйв, ви зможете оцінити небувалий комфорт салону нового флагмана. Сидіння з п’ятьма або сімома режимами масажу в комплектації Luxury, аудіосистема Mark Levinson з 23 динаміками, розважальна система для пасажирів на задніх сидіннях з 11,6-дюймовими екранами та система підвищеного комфорту Ottoman — це новий вимір зручності й задоволення від поїздки.

Визнайте, ви хочете Lexus!

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ, ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ ТЕСТ-ДРАЙВ НОВОГО LS 500h У «ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД»

За більш детальною інформацією про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися в офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-08-08. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.