Головна Без рубрики Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» радий повідомити про новинку салону – нову ексклюзивну модель Lexus LC 500h в унікальному кольорі Structural Blue.

Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Новий чарівний відтінок, створений Lexus, вразить вас із першої секунди. Цей дивовижний колір вперше застосовується в новій особливій версії купе класу люкс – LC Limited Edition, яка пропонується в дуже обмеженій кількості.

Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Дослідження, результатом якого став колір Structural Blue, проводилося протягом 15 років. Створення відтінку Structural Blue є досягненням, яке демонструє виключно нестандартні технічні рішення. Інженери працювали на рівні хвильової природи світла для створення кольору, який має особливий ефект і здається більш насиченим синім, ніж будь-який інший синій пігмент.

Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Під час напруженого пошуку нового відтінку команда надихалася природою, зокрема метеликом Морфо. Цей метелик, поширений у Північній і Південній Америці, відомий завдяки глибокому мерехтливому синьому кольору крилець. Однак насправді крильця метелика безбарвні. Синій колір, який ми бачимо, утворюється завдяки інтерференції світла на мікроскопічній ґратчастій структурі крилець.

Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Саме цього ефекту намагалася досягти компанія Lexus, розробляючи відтінок Structural Blue. Однак створення кольору такої яскравості й насиченості вимагало безпрецедентних зусиль, спрямованих на отримання багатошарового пігменту нового типу. Спочатку здавалося, що проблема занадто серйозна:  необхідну якість можна забезпечити тільки способом використання пігменту, нанесеного 40 окремими шарами. Але команда не здавалася й постійно удосконалювала процес, доки необхідного ефекту не було досягнуто з використанням структури, яка складалася лише з семи шарів. Це дозволило забезпечити її практичне застосування під час виготовлення автомобілів з високим рівнем ексклюзивності. Цей пігмент використовується для отримання нової фарби, при цьому виробничий процес триває вісім місяців і містить 12 виробничих операцій і 20 перевірок якості. Фарба наноситься на корпус LC шаром товщиною 15 мікрометрів між ґрунтовкою і прозорим покриттям. Наноструктури – інакше кажучи, пластівці надзвичайно малих розмірів у фарбі – створюють ефект райдужності та відчуття постійної зміни кольору  залежно від освітлення. Традиційні пігментні фарби відображають менше 50% падаючого світла у вигляді синього кольору, але в разі використання Structural Blue відбиття частини світла, яке сприймають як синій колір, досягає 100%. У  цілому, для однієї моделі LC використовується 300 грамів пігменту, який містить 300 більйонів пігментних пластівців. Чудову якість технологічного процесу підтверджує той факт, що протягом робочого дня на заводі Lexus Мотомачі – у серці високих технологій LC – можна виготовити тільки два автомобілі з покриттям Structural Blue.

Ексклюзивно в Лексус Київ Захід Lexus LC 500h, натхненний метеликом Морфо

Досконала якість фарбування поверхні моделі LC Structural Blue Edition поєднується з відповідними технічними показниками. Як версія Lexus LC 500 з двигуном V8, так і версія Lexus з самозарядною гібридною системою LC 500h обладнані 21-дюймовими кованими колесами, які ідеально доповнюють чуттєвий стиль корпусу купе. Ексклюзивність також увиразнюється застосуванням карбон-волокнистих накладок.

Для салону використовується комбінація кольору LC Breezy Blue. А для оздоблення дверей, рульового колеса, приладової панелі й центрального підлокітника –  світло-синя шкіра, яка контрастує з білою шкіряною оббивкою сидінь, яскраво-оранжевим оформленням важеля перемикання передач і оббивкою «алькантара» на дверних панелях. Для оздоблення стелі салону також використовується оббивка «алькантара».

За більш детальною інформацією про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися в офіційний дилерський центр «Лексус Київ Захід» за тел.: +38 (044) 507-08-08. Чекаємо вас за адресою:  вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.