Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

ПОДОВЖЕНА ГАРАНТІЯ ДО 10 РОКІВ ВАШОГО LEXUS

28.01.2022
podovzhena-garantІya-do-10-rokІv-vashogo-lexus

БЕЗТУРБОТНІСТЬ. ПРИВІЛЕЙ ВІД LEXUS. 10 РОКІВ БЕЗ ТУРБОТ ПРО ВАШ LEXUS!


Ми прагнемо, щоб володіння LEXUS було безтурботним та дарувало вам лише приємні емоції. 

Саме тому ми подбали, щоб кожен власник офіційного LEXUS в Україні мав можливість подовжувати гарантійні зобов’язання на основні вузли та агрегати його авто на час до наступного регламентного ТО. І так до 10 років чи 160 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

КОЛИ ПОЧИНАЄ ДІЯТИ
Програма подовженої гарантії LEXUS починає діяти, коли стандартна гарантія на 3 роки або 100 тис. км завершилася

ЯК РОЗПОЧАТИ
Просто зверніться до офіційного дилера Лексус Київ Захід  для проходження чергового регламентного ТО, що автоматично подовжить гарантію на ваш автомобіль

НА ЯКИХ УМОВАХ
При регулярному проходженні планових ТО подовжена гарантія може діяти до 10 років чи 160 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше)

ЩО ПІСЛЯ ПРОДАЖУ
Подовжена гарантія від LEXUS закріплюється за конкретним авто та переходить до його наступного власника після продажу

ДЛЯ КОЖНОГО ОФІЦІЙНОГО LEXUS

  • Подовжена гарантія працює для кожного офіційного LEXUS віком до 10 років та 160 тис. км пробігу.
  • Навіть якщо ви не відвідували офіційний сервіс декілька років, просто пройдіть технічне обслуговування у Лексус Київ Захід, щоб активувати подовжену гарантію.


СКОРИСТАЙТЕСЯ ПЕРЕВАГАМИ
Кваліфіковане технічне обсулуговування допоможе вашому LEXUS залишатися у відмінному технічному стані рік за роком. Це гарантуватиме ще більшу впевненість та безпеку за кермом. А також сприятиме збереженню високої залишкової вартості вашого автомобіля без додаткових витрат.

Детальніше ознайомитись з умовами програми «Подовжена гарантія від LEXUS» можна у Лексус Київ Захід за телефоном 044 507 08 08. Також на нашому сайті ви можете скористатися послугами онлайн-консультанта, який відповість на всі ваші запитання. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

Приєднуйтесь до нас:

Telegram • Facebook • Instagram

*Мається на увазі програма «Подовжена гарантія від LEXUS», якою передбачено можливість продовження або відновлення гарантійних зобов’язань на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови проходження регламентного ТО з використанням оригінальних запасних частин та витратних матеріалів в офіційних дилерських центрах LEXUS в Україні. Детальніше за посиланням.

Вас може зацікавити:
Приймання авто у неробочий час – нова послуга ВІДІ Кузовний сервіс

Ми стаємо ближче до вас, для вашої зручності ВІДІ Кузовний сервіс запускає нову послугу “Приймання авто у неробочий час”.

Детальніше
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД З COUTURE DE FLEUR СТВОРИВ КАПСУЛЬНУ КОЛЕКЦІЮ ДЛЯ НОВОГО ES300h

Лексус Київ Захід разом з брендом вишуканого одягу Couture de Fleur розробив капсульну тематичну колекцію, в якій поєдналися творчий підхід fashion-бренду, культурні мотиви Японії  та преміальна якість Lexus.

Детальніше
«ОСЕРЕДОК ТЕПЛА» від Лексус Київ Захід

Відвідувачі можуть підзарядити ґаджети й зігрітися під час відключень електроенергії.

Детальніше