Офіційний дилер «Лексус Київ Захід»

LEXUS ПРЕЗЕНТУЄ АБСОЛЮТНО НОВИЙ, ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ RZ450e

06.05.2022
lexus-prezentuye-absolyutno-novij-povnІstyu-elektrichnij-rz450e

«RZ БУВ РОЗРОБЛЕНИЙ З МЕТОЮ СТВОРИТИ УНІКАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ LEXUS, БЕЗПЕЧНИЙ ПРИ ЇЗДІ, ПРИЄМНИЙ НА ДОТИК, НЕЙМОВІРНИЙ У РУСІ».

Такаші Ватанабе, головний інженер Lexus Electrified Lexus International

НОВИЙ ЗРАЗОК КЕРУВАННЯ

RZ має виняткові фундаментальні характеристики внаслідок використання високоточного управління крутним моментом двигуна, а також оптимального розміщення акумулятора та двигуна для досягнення ідеального розподілу ваги та високої реакції. Концепція називається The Natural і заснована на системі повного приводу DIRECT4, яка регулює силу переднього і заднього приводу в залежності від умов руху та дорожнього покриття. Він забезпечує ефективність керування, коли автомобіль безпосередньо реагує на дії водія, піднімаючи Lexus Driving Signature на найвищий рівень.

РОЗШИРЕНИЙ КОНТРОЛЬ

Перша в Lexus система One Motion Grip і вдосконалене кермо, що нагадує штурвал, створюють покращений зв'язок між людиною і машиною за допомогою електричних сигналів, а не механічного зв'язку. Наявність такого з'єднання підвищує якість та швидкість передачі важливої ​​інформації про водіння. One Motion Grip забезпечує дивовижну маневровість автомобіля і продуктивність, що вселяє впевненість завдяки точному обчислювальному оцінюванню і блокуванню непотрібних вібрацій від шин і гальм.

СПРАВЖНІЙ ПРИВІД НА 4 КОЛЕСА

DIRECT4, перша система повного приводу Lexus, та нещодавно розроблений високопродуктивний двигун eAxle постійно та з високою точністю регулюють тягове зусилля чотирьох коліс. Він працює залежно від навантаження автомобіля на контакт із землею, незалежно від дорожнього покриття та умов водіння, щоб забезпечити бентежні відчуття від водіння відповідно до намірів водія. Важлива інформація, така як швидкість проходження поворотів та кут повороту керма, допомагає оптимізувати розподіл рушійної сили та допомагає досягти чудової керованості.

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЛАТФОРМА

У RZ 450e використовується перша в історії Lexus спеціалізована платформа BEV (e-TNGA), яка значно покращує базові характеристики автомобіля і дарує задоволення від водіння. Платформа забезпечує високий рівень стійкості та комфорту під час руху внаслідок встановлення акумуляторної батареї під підлогою автомобіля та відрізняється низьким центром ваги та низьким моментом інерції.

МОВА ДИЗАЙНУ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Концепція дизайну виражає плавне прискорення і відчуття крутного моменту, унікальне для BEV. Відмова від двигуна внутрішнього згоряння змінила функціональні вимоги до передньої частини й поставила перед Lexus завдання створити нову візуальну ідентичність шляхом ухвалення конструкції «веретеноподібного корпусу». Інтер'єр натхненний динамічними характеристиками BEV, представляє чистий та спритний образ. Відчуття витонченості та високої якості виготовлення є навіть у просторі, що переслідує функціональну сутність.

УНІКАЛЬНИЙ ЗВУКОВИЙ ПЕЙЗАЖ

Звуки в салоні передають задоволення від водіння, встановлюючи діалог між автомобілем та водієм. Інженери зіставили звукові частоти зі швидкістю автомобіля та рівнями звуку під час динамічних дій, таких як прискорення. Тон та акустичні характеристики передачі звуків трансмісії були налаштовані так, щоб забезпечити їхню приємність. Тиша також переслідується, щоби максимізувати внутрішній комфорт салону.

КОМФОРТ І ВИШУКАНІСТЬ

Філософія Omotenashi пронизує салон RZ - мінімалістську, але простору розкішну атмосферу. Плавна форма, що йде від капота і веде до дверей, інтегрується з низько розташованою приладовою панеллю, а просте оздоблення дверей та консолі справляють враження чистого, широко відкритого простору. Поєднання чистого, сучасного простору та простих поверхонь з акцентом на текстурі висловлює привітне почуття свободи. Довга колісна база забезпечує просторе місце для задніх сидінь і достатньо місця над головою ззаду, створюючи додаткове відчуття простору для пасажирів. Крім того, доступний панорамний дах створює відчуття простору та простору спереду назад.

ЧИСТА АТМОСФЕРА

Навколишнє освітлення пропонує багатий досвід під час водіння. Рекомендовані 14 кольорів являють собою емоції та почуття, що виникають при спогляданні красивих природних явищ. Крім того, перше у світі підсвічування In-ei змінює відтінок світла, що проєктується на орнамент обшивки дверей, коли двері відчиняються і зачиняються, додаючи інтер'єру нового колориту.

ЗРОБЛЕНО ДЛЯ МОБІЛЬНИХ

Оновлення бездротової мережі (OTA) дозволяють постійно оновлювати програмне забезпечення до останньої версії. Навіть після покупки додаються нові функції, що підвищують продуктивність автомобіля і дозволяють стати більш безпечним і надійним транспортним засобом, оснащеним новітніми технологіями допомоги водієві. Смартфон можна використовувати як цифровий ключ для автомобілів з цією функцією. Носіння смартфона дозволяє замикати/відмикати двері та запускати двигун, не використовуючи екран. Один смартфон може керувати декількома автомобілями, якщо вони зареєстровані на той самий цифровий ключ.

ВПЕВНЕНІСТЬ У КОЖНІЙ ПОДОРОЖІ

Ексклюзивні для BEV акумулятори великої місткості та силові напівпровідникові елементи з карбіду кремнію в інверторі, а також впровадження технологій із малими втратами сприяють збільшенню запасу ходу автомобіля на одному заряді, що оцінюється у 400 км. Можливість заряджання з високою вихідною потужністю відповідає потребам клієнтів у кожній країні. Система підігріву акумуляторів RZ дозволяє заряджати акумулятори за короткий час навіть узимку та в холодніших регіонах. Удосконалена технологія управління акумуляторною батареєю забезпечує збереження місткості акумуляторної батареї на рівні світових стандартів (90% і більше через 10 років) та дозволяє клієнтам впевнено керувати автомобілем протягом тривалого часу.

Всі деталі про Lexus RZ450e можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Лексус Київ Захід за телефоном 044 507 08 08. Також на нашому сайті ви можете скористатися послугами онлайн-консультанта, який відповість на всі ваші запитання. Чекаємо вас за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка.

Приєднуйтесь до нас:

Telegram • Facebook • Instagram

Вас може зацікавити:
НОВИЙ ПОЗАШЛЯХОВИК LEXUS GX

Нове покоління, яке відкриє для Вас ще більше потужності та інновацій в поєднанні з новим дизайном.

Детальніше
Автомобіль під захистом: КАСКО "АвтоФОРТЕЦЯ" з покриттям військових ризиків

Сьогодні, коли українці стикаються з безпрецедентними викликами, СК "ВІДІ-СТРАХУВАННЯ" пропонує надійне рішення для захисту вашого авто – програму КАСКО "АвтоФОРТЕЦЯ" з покриттям військових ризиків.

Детальніше
НОВИЙ LEXUS LBX - СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА

Справжня розкіш у компактному автомобілі з великим вибором стильних доповнень.

Детальніше