Официальный дилер «Лексус Киев Запад»

28 років успіху завдяки Вам!

16.05.2022
HB_VIDI_28

Група компаній VIDI щиро вдячна кожному клієнтові за те, що Ви з нами. Працюючи для Вас, компанія дбаємо про Вашу безпеку та свободу пересування. А сьогодні разом із вами ми наближаємо омріяну Перемогу.

Для отримання актуальних пропозицій, пропонуємо Вам підписатися на Viber-канал VIDI.UA за посиланням: https://bit.ly/3ljipYx

Серед нових читачів, які підписалися на канал в період з 16 травня по 30 травня 2022 року,  за допомогою сервісу random.org, буде обрано трьох переможців, які отримають у подарунок:

- Хімчистку та комплексну мийку автомобіля

- Хімчистку автомобіля

- Комплексну мийку автомобіля

Імена переможців будуть опубліковані на сторінці Facebook VIDI  31 травня поточного року.

* Термін дії конкурсу: з 16 по 30 травня 2022 року. Проводиться на всій території України. Учасниками можуть бути лише особи, які досягли 18-річного віку та виконали умови конкурсу. 

Переможці конкурсу можуть скористатись виграною послугою до 31 серпня 2022 року.  

Організатор конкурсу: ТОВ «ВіДі АвтоСіті Кільцева», код ЄДРПОУ 32310130, 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60. 

Вас может заинтересовать:
Прием авто в нерабочее время – новая услуга ВИДИ Кузовной сервис

Мы становимся ближе к вам: для вашего удобства ВИДИ Кузовной сервис запускает новую услугу “Прием авто в нерабочее время”.

Детальнее
ЛЕКСУС КИЕВ ЗАПАД С COUTURE DE FLEUR СОЗДАЛ КАПСУЛЬНУЮ КОЛЛЕКЦИЮ ДЛЯ НОВОГО ES300h

Лексус Киев Запад совместно с брендом изысканной одежды Couture de Fleur разработал капсульную тематическую коллекцию, в которой соединились творческий подход fashion-бренда, культурные мотивы Японии и премиальное качество Lexus.

Детальнее
«ОСТРОВОК ТЕПЛА» от Лексус Киев Запад

Посетители могут подзарядить гаджеты и согреться при отключении электроэнергии.

Детальнее