Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Система спільного керування динамікою автомобіля

Система спільного керування динамікою автомобіля (VDIM) останнього покоління значно поліпшує їздові характеристики автомобіля, проте найбільше від її впровадження виграли засоби активної безпеки.

Система спільного керування динамікою автомобіля об’єднує численні системи керування гальмами, зчепленням, стабільністю, підвіскою в єдиний комплекс, чим забезпечено набагато кращі динамічні параметри, ніж у разі автономної дії кожної з цих систем. Система VDIM отримує інформацію від численних датчиків, які розташовані в найважливіших точках RX. Така інформація включає дані про швидкість обертання коліс, тиск у гальмівній системі та крени кузова. Отримані дані постійно обробляються за допомогою найсучаснішого програмного забезпечення, після чого система VDIM віддає команди для негайного виконання тих чи інших коригувань окремими системами.

Завдяки застосуванню на автомобілях Lexus інноваційної системи VDIM якісно зросла ефективність дії усіх згаданих вище систем, їх втручання в дії водія стало набагато точнішим та непомітнішим. Система VDIM здатна передбачити розвиток складних ситуацій ще на етапі їх виникнення та вжити заходів, щоб запобігти негативному розвитку подій ще задовго до того, як водій може втратити керування.

Повернутися до списку особливостей RX
Get the Flash Player to see this video.