Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Ефективний захист водія та пасажирів

Нові моделі RX забезпечують найвищий рівень безпеки водія та пасажирів. На додаток до зон запрограмованої деформації, що поглинають енергію удара, та пасажирської кабіни надзвичайно міцної конструкції водія та пасажирів під час аварії захищають 10 технічно досконалих подушок безпеки, що розташовані в найважливіших точках салону.

Подушки безпеки перед водієм і переднім пасажиром розгортаються у два етапи — при сильному фронтальному ударі ці подушки разом з ременями безпеки допомогають від ушкодження голови та грудей. Додатковий захист водієві та передньому пасажиру забезпечується підколінними та бічними подушками безпеки. Великі задні бічні подушки безпеки також входять у базову комплектацію. Крім цього, на випадок бічного зіткнення ліворуч і праворуч розташовано щитові бічні подушки безпеки, які при потребі миттєво розгортаються на всю довжину салону.

Уперше у світі ми впровадили двокамерну конструкцію двоступеневої подушки безпеки пасажира на передньому сидінні. Після розгортання по центру двокамерної подушки утворюється западина, захищаючи від ушкодження чутливі ділянки обличчя — ніс та рот.

Автомобілі мають спеціальну конструкцію передніх сидінь, яка забезпечує захист від хлистової травми в разі наїзду ззаду. Силові рами та підголівники мають ретельно розрахований рівень пружності, що забезпечує поглинання енергії та зменшення ударного навантаження на голову й груди пасажира, через яке виникає хлистова травма.

Передові конструкторські розробки Lexus забезпечують найкращий захист від ушкоджень.

Повернутися до списку особливостей RX