Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Система дистанційного керування Remote Touch

У нових моделях RX робоче місце водія має футиристичну ергономіку та організоване за «двозонним» принципом. Завдяки такій розв’язці інженерам-конструкторам вдалося значно зменшити інформаційне навантаження, від якого в наш час так часто потерпають водії.

«Зона візуального відображення даних» складається з багаторежимного кольорового рідкокристалічного екрана з діагоналлю 20,3 см (8 дюймів), який для зручності зчитування інформації вмонтований у центральну панель, та багаторежимного екрана в панелі приладів, що працює на яскравих органічних світлодіодах (OLED). Для безпосередньої взаємодії з новим RX водій використовує «робочу зону». Для інтуїтивного доступу до різноманітної інформації про автомобіль, а також для керування низкою систем використовується багаторежимний важельний перемикач, розташований на кермі, та система дистанційного керування Remote Touch.

Контролер системи дистанційного керування Remote Touch повністю змінює принцип взаємодії між водієм та автомобілем. Він простий у використанні та має зручне розташування. Для того, щоб задіяти контролер, водієві достатньо покласти на нього руку — користуватися ним так само просто, як і комп’ютерною мишкою. Завдяки ергономічному компонуванню системи водії без зайвого відволікання уваги від дороги та пасажири на передньому сидінні можуть користовуватися контролером для керування низкою сучасних систем, наприклад, звуковідтворення, регульованого мікроклімату чи навігації.

Так само, як і при пересуванні комп’ютерної мишки, при натисканні на маніпулятор контролера курсор на багаторежимному екрані змінює своє положення. Щойно він наближається до певного графічного символа на багаторежимному екрані, як цей символ його автоматично «притягує» до себе. Тепер для виконання команди достатньо лише натиснути на кнопку «ВИКОНАТИ» («ENTER»).

Увага! У відеосюжеті праворуч показано модель RX 450h — продемонстрована у ньому система дистанційного керування Remote Touch ідентична тій, якою комплектуються моделі RX 350.

Повернутися до списку особливостей RX
Get the Flash Player to see this video.