Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Невимушена універсальність

RX — це цілий світ комфорту, де завжди задосить місця для всіх пасажирів та їхніх речей. Відкрийте для себе справжню універсальність: задні сидіння можна складати на 100%, 80%, 60%, 40% або 20%. Завдяки спеціальному механізму, яким обладнано задні сидіння, усі три спинки одразу повністю складаються, щойно потягнуто за важіль. Крім того, для більшої зручності задні сидіння можна подавати вперед або назад, а їхні спинки мають регульований кут нахилу, щоб пасажири відчували себе комфортніше під час тривалих подорожей.

RX має просторе багажне відділення. За потреби його об’єм можна значно збільшити, склавши спинки задніх сидінь. У широкому багажнику легко розмістити валізи або до чотирьох комплектів ключок для гри в гольф. Для більшої зручності на моделях, обладаних пневматичною підвіскою, задню частину автомобіля можна легко опустити за допомогою спеціального перемикача, що полегшить завантаження та розвантаження речей. Доступ до багажника гранично спрощено завдяки електричному приводу дверей, що спрацьовують, щойно натиснуто кнопку на ключі чи в салоні.

Усередині нового RX достатньо корисних місць для багажу, при цьому вони не впадають у вічі. Власникам та їхнім гостям сподобається опановувати речові відсіки на центральному пульті, великий речовий відсік навпроти переднього пасажира, окремий відсік у підлокітнику на задніх сидіннях та безліч інших відсіків для речей.

Повернутися до списку особливостей RX