Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Гібридний привод Lexus

Завдяки застосуванню на моделях RX 450h «інтелектуальної» гібридної технології забезпечується надзвичайна потужність, помітно зменшується кількість відпрацьованих газів, досягається нечувана плавність ходу. У гібридному приводі Lexus філігранно поєднано два потужних електромотори та шестициліндровий V-подібний бензиновий двигун, що разом розвивають максимальну потужність у 299 к. с. (220 кВт), а вміст вуглекислого газу у відпрацьованих газах у змішаному циклі становить лише 148 г/км.

Lexus — єдиний серед виробників автомобілів преміум-класу, хто впровадив на своїх нових гібридних моделях RX 450h режим руху «Електромобіль», у якому кількість відпрацьованих газів зведена до нуля. Режим «Електромобіль» використовується за найменшої нагоди під час руху на малих швидкостях у місті: бензин не спалюється, розгін майже безшумний, відсутні викиди вуглекислого газу, оксидів азоту та твердих часток.

Із зростанням швидкості тягову функцію на себе бере шестициліндровий V-подібний бензиновий двигун. Під час руху зі сталою швидкістю та в момент гальмування надлишок кинетичної енергії, що виробляється двигуном, перетворюється на електрику, яка живить акумуляторні батареї. Щойно на сталій швидкості сильно натиснуто педаль акселератора, задіюються електромотори, що разом з бензиновим двигуном, забезпечують надзвичайно швидке прискорення — саме тоді, коли це потрібно.

Нова гібридна модель RX 450h: чудові характеристики, ощадливе споживання пального, істотно зменшена кількість відпрацьованих газів.

Повернутися до списку особливостей RX