Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Впевнене утримання дороги

Нова модель RX — це великий кросовер преміум-класу, якому притаманна зручність їзди та прискорення розкішного седану. Це надзвичайно комфортний автомобіль, керувати яким — суцільне задоволення. За кермом RX ви відчуєте: він поводиться як спортивний седан на автостраді, але не схибить і на пересіченій місцевості. Разом з елегантним оформлення цей автомобіль має надзвичайну динаміку руху.

Характеристики утримання дороги були значно покращені завдяки застосуванню нового шасі, прецизійно сконструйованої передньої та повністю переробленої задньої підвіски. Завдяки задній двоважельній підвісці цілковито нової конструкції інженерам-конструкторам вдалося забезпечити точне реагування автомобіля на кожен порух керма, покращити його стійкість та значно зменшити крени кузова. Конструкція задньої підвіски має невеликі габарити, завдяки чому в багажному відділенні тепер більше місця.

З метою забезпечення якнайкращих показників керування автомобілем та утримання дороги всі елементи ходової частини були піддані найжорсткішим випробуванням на всесвітньовідомій трасі для автоперегонів «Нюрбурґринг», що в Німеччині.

Увага! На малюнку праворуч показано модель RX 450h — характеристики утримання дороги співпадають з такими для моделі RX 350.

Повернутися до списку особливостей RX
Get the Flash Player to see this video.