Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Пневматична підвіска

Використання пневматичної підвіски з електронним керуванням дозволяє досягти ще більшої витонченості та стійкості. Завдяки функції автоматичного регулювання висоти дорожнього просвіту нові моделі RX здатні в автоматичному режимі підтримувати сталий дорожній просвіт незалежно від кількості пасажирів або багажу в машині.

Окрім автоматичного регулювання висоти дорожнього просвіту пневматична підвіска дозволяє встановлювати чотири різних налаштування висоти автомобіля. Три режими («Hi», «Normal» та «Lo») призначені для використання під час руху, а новоствореним четвертим режимом («Loading») можна скористатися під час стоянки.

Режим «Hi». Висота автомобіля збільшується приблизно на 30 мм у порівнянні зі стандартною висотою. Цей режим рекомендується використовувати під час руху по нерівній місцевості.

Режим «Normal». Цей режим рекомендовано для використання під час руху у звичайних умовах. Коли автомобіль розганяється до високої швидкості, його висота автоматично зменшується до величини в режимі «Lo», завдяки чому покращуються аеродинамічні показники та стійкість.

Режим «Lo». Висота автомобіля зменшується приблизно на 20 мм попереду та на 5 мм позаду. Завдяки цьому значно зменшується кут крену підресорених частин кузова під час входження в повороти.

Режим «Loading». Нові моделі RX стають нижчими приблизно на 30 мм у порівнянні зі звичайним режимом (режим «Normal»). Завдяки такій можливості стає значно зручніше завантажувати або розвантажувати автомобіль, сідати та виходити з машини.

Увага! На малюнку праворуч показано модель RX 450h — налаштування висоти автомобіля співпадають з такими для моделі RX 350.

Повернутися до списку особливостей RX