Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

RX

Повний привод

RX 450h

Революційна електрична система повного приводу, що має назву E-FOUR, забезпечує урухомлення всіх коліс моделі RX 450h. Система E-FOUR має швидку реацію на дії водія та здатна миттєво передавати обертальний момент заднього електродвигуна на задні колеса, коли це необхідно. Завдяки цій системі не так швидко зношуються шини, забезпечується ощадливе споживання пального та зменшується кількість відпрацьованих газів.

RX 350

Нові моделі RX 350 комплектуються системою повного приводу з активним регулюванням обертального моменту, що має електронне керування. Завдяки цій системі забезпечується чудова стійкість та зчеплення автомобіля з дорогою. Система повного приводу з активним регулюванням обертального моменту дозволяє оптимізовувати розподіл обертального моменту між переднім та заднім мостами у діапазоні від 100:0 до 50:50 в залежності від дорожніх умов та стилю керування. Вона надзвичайно плавна та гнучка у роботі.

Cистема повного приводу з активним регулюванням обертального моменту — це «високоінтелектуальний» механізм. В момент прискорення на слизькій дорозі тяга двигуна майже миттєво передається на всі чотири колеса з метою забезпечення максимального зчеплення. А під час входження в повороти обертальний момент динамічно та вибірково розподіляється між переднім та заднім мостами, щоб утримати автомобіль на траєкторії, яку обирає водій. Під час прямолінійного руху на високій швидкості за гарних дорожніх умов тяга двигуна на задні колеса більше не передається, завдяки чому забезпечується ощадливе споживання пального.

Повернутися до списку особливостей RX