Наверх
укр | рус
ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД
Ваш дилер Lexus на Кільцевій
Тел.: (044) 507-08-08
Моб.: (095) 507-08-08

LX

Динаміка руху

Надзвичайна міцність та готовність до руху у важких умовах бездоріжжя не заважає LX рухатися по шосе з вишуканістю й зручністю седана Lexus класу «люкс».

Динаміка руху LX бездоганна. Чутливість реагування на дії водія забезпечує революційна конструкція системи активного регулювання дорожнього просвіту, де задіяно всі чотири колеса, та адаптивна регульована підвіска в сполученні зі здвоєним поперечним важелем та чотириланковими гвинтовими пружинами.

Під час входження в поворот адаптивна регульована підвіска автоматично плавно регулює всі чотири колеса окремо, щоб звести до мінімуму крен кузова. У режимі «зменшення просідання капота» система посилює амортизацію лобової частини кузова під час гальмування, у режимі «зменшення просідання корми» — амортизацію тильної частини під час прискорення, нарешті, у режимі «зменшення крену» оптимізує положення та забезпечує кращу стійкість автомобіля під час повороту.

Під час пришвидшення на шосе система активного регулювання зменшує дорожній просвіт LX, завдяки чому поліпшуються його аеродинамічні характеристики, зменшуються шум і споживання пального.

Повернутися до списку особливостей LX